شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 13:43 منتشر شده در مورخ: 1399/08/12 شناسه خبر: 1663224
توجه ویژه قرارگاه امام رضا(ع) به دانش أموزان محروم؛

اهداء ۲۱۰ تبلت دانش آموزی و ۶۷۰۰ بسته لوازم التحریر

اهداء ۲۱۰ تبلت دانش آموزی و ۶۷۰۰ بسته لوازم التحریر
از ابتدای سال تحصیلی جاری تا کنون، ۲۱۰ تبلت دانش آموزی در میان دانش آموزان مناطق محروم اهواز توسط قرارگاه جهادی امام رضا ع توزیع شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، حامد شهریاری مدیر قرارگاه جهادی امام رضا (ع) خوزستان در گفتگو با رهیاب از اهم فعالیت های این مجموعه جهادی در دوران کرونا خبر داد.

شهریاری گفت: در این مرحله از فعالیت های جهادی قرارگاه امام رضا ع در استان خوزستان که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی فرد، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه اهواز آغاز شد، ۳۵۰۰ بسته لوازم التحریر برای دو گروه ابتدایی و راهنمایی تدارک و آماده سازی شده و به طور تخصصی توزیع خواهد شد.  
 
وی افزود: توزیع بسته های  لوازم تحریر در شهرستانهای شوش، شاوور، اهواز، اندیکا، باغملک، سیدون و ماهشهر آغاز شده است.
 
مدیر قرارگاه جهادی امام رضا ع تشریح کرد: در حال حاضر، دومین مرحله توزیع بسته های لوازم التحریر در سطح خوزستان در حال انجام است که تا بدین لحظه بالغ بر ۶۷۰۰ بسته در استان توسط قرار گاه امام رضا ع  در مناطق محروم و کم برخوردار، توزیع و به دانش آموزان هدیه شده است. 
 
شهریاری همچنین از توزیع وسیع بسته های معیشتی توسط این مجموعه جهادی نیز خبر داد و گفت: در روزهای آینده توزیع ۲۰۰۰ بسته معیشتی رای اهدا در منطق کم برخوردار را در دستور کار داریم.
 
وی با اشاره به اهدای ۱۳ هزار ماسک به مردم عزیز هم استانی تا کنون تاکید کرد: پیرو امر مجدد مقام معظم رهبری به جوانان مومن و جهادی، کارگاه تولید ماسک این قرارگاه مجددا فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. 
 

اهدا ۲۲ سری جهیزیه در جای‌جای استان، خبر خوب دیگر این قرارگاه جهادی بود که بر این اساس، هفته گذشته  ۲۲ سری جهیزیه در استان خوزستان به زوج های جوان اهدا شد.

شهریاری در پایان از توجه ویژه به دانش آموزان مناطق محروم اهواز گفته و اظهار داشت: از ابتدای سال تحصیلی جاری تا کنون، ۲۱۰ تبلت دانش آموزی در میان دانش آموزان مناطق محروم اهواز توسط قرارگاه جهادی امام رضا ع توزیع شده است.
 
 
انتهای پیام/

 

  • کمک
  • کمک
  • کمک
https://www.dana.ir/1663224
ارسال نظر
نظرات