شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:34 منتشر شده در مورخ: 1399/08/13 شناسه خبر: 1663633
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی :

آمریکا و اروپا در تمامی جنایت های صورت گرفته جهان دخیل هستند / ابر ویروس تمدن وحشی غرب از ویروس کرونا خطرناک تر است

آمریکا و اروپا در تمامی جنایت های صورت گرفته جهان دخیل هستند / ابر ویروس تمدن وحشی غرب از ویروس کرونا خطرناک تر است
حجت الاسلام سالاری با بیان اینکه اتفاقات و ظلم هایی که در اروپا در حال انجام است نیز یک بخش آن وابسته به آمریکا است، گفت: لذا اروپا و آمریکا یک مجموعه هستند و تصور جدابودن این دو مجموعه از هم در واقع تصوری باطل است، همه اینها با تمام جرم و جنایت های صورت گرفته در دنیا دخالت دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام محمد علی سالاری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک با اشاره به اینکه شاید زمانی آمریکا کعبه آمال خیلی ها بوده است، اظهار داشت: این در حالی است که واقعیت زندگی غرب چه در اروپا و آمریکا چون براساس موازین دین و الهی صحیح نیست، مطمنا دچار مشکل خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه جنایت هایی که امروزه در این کشور در جریان است کاملا مشهود و در جهان بر همه نمایان شده، ادامه داد: حق زندگی را از مردم بومی اصیل آمریکا گرفته شده و کوچکترین امکاناتی به انها داده نمی شود و سفیدپوستانی که از اروپا به این منطقه رفتند ، زیربنای تشکیل آمریکا را براساس ظلم و جنایت پایه گذاری کردند.

 

این مقام مسئول اضافه کرد: تمامی کشتار عمومی یا جرم و جنایت گسترده ای که در دنیا صورت گرفته است یا آمریکا مستقیم در آن دخالت داشته یا از آن جنایت حمایت کرده که مهم ترین بحث حمله هیروشیما است که تاکنون نیز آثار آن در این کشور مشهود است.

 

وی با بیان اینکه اتفاقات و ظلم هایی که در اروپا در حال انجام است نیز یک بخش آن وابسته به آمریکا است، گفت: لذا اروپا و آمریکا یک مجموعه هستند و تصور جدابودن این دو مجموعه از هم در واقع تصوری باطل است، همه اینها با تمام جرم و جنایت های صورت گرفته در دنیا دخالت دارند.

 

حجت الاسلام سالاری خاطرنشان کرد: در منطقه غرب آسیا ناامنی هایی که در سوریه، عراق، سمن، بحرین، افغانستان حتی در منطقه قره باغ که درگیری صورت گرفته است منشا اصلی این جنایت ها آمریکا است.

 

وی عنوان داشت: آمریکا صادرکننده خشونت، فرهنگ ابتذال، برهنگی، وحشی گری در دنیا است و امروز جامعه جهانی با یک ابر ویروسی به نام ابر ویروس تمدن وحشی غرب روبرو است که حتی از کرونا نیز خطرناک تر است.

 

این مقام مسئول یادآور شد: آنچه که امروز جامعه جهانی را تهدید می کند بیماری هایی همچون کرونا نیست بلکه فرهنگ بی محتوای غرب است که جامعه جهانی را تحت تاثیر خودش قرار داده است.

 

وی ادامه داد: براساس بیانات مقام معظم رهبری کسانی که نگاهشان به سمت سازش و مذاکره با آمریکا است بدانند که این کشور رو به افول است.

 

انتهای پیام/ رحمانی

https://www.dana.ir/1663633
ارسال نظر
نظرات