شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:09 منتشر شده در مورخ: 1399/08/13 شناسه خبر: 1663646
حجت الاسلام صفری:

آمریکا سر منشاء تمام جنگ ها و خونریزی ها است

آمریکا سر منشاء تمام جنگ ها و خونریزی ها است
امام جمعه گرمی گفت: باعث تمام جنگها سیاستمداران غربی است و همین دولتها در جنگ جهانی اوّل ده میلیون و در جنگ جهانی دوّم 85 میلیون نفر را کشتند و تمام تروریستهای عالم را اینها تربیت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام ید الله صفری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: 13 آبادان گرچه یادآوری جنایات استکبار جهانی و ایادی وی بر علیه ملت ایران است ولی بصیرت عمیق و دقیق رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) همان روز را با نامگذاری روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی به فرصتی تبدیل کرد.

وی افزود: نزدیک به نیم قرن است تمام ملت ایران در همین روز اتحاد و اقتدار خود را با استکبار سیزی و خروش بر علیه استکبار و استبداد به نمایش می گذارند.

امام جمعه گرمی گفت: روز مبارزه با استکبار جهانی که امسال مقارن با میلاد نبی رحمت شده است فرصت مغتنمی است بر پاسخ به یاوه گویی اذناب روسیاه استکبار جهانی و اهانت به پیامبر اسلام که در حقیقت اهانت به پیامبر اسلام اهانت به تمام انبیا و بشریت است.

وی تصریح کرد:  متولیان فرهنگی و رسانه های ما باید چهره بزک شده فرهنگ غرب را به جوانان نشان دهند تا معلوم شود فرهنگ غرب بر خلاف ظاهر اتو شده اش فقط وحشی تربیت می کند و از وحشی ها حمایت می کند.

حجت الاسلام صفری تاکید کرد: عجیب است که باعث تمام جنگها سیاستمداران غربی است و بیشترین فساد اخلاقی در دولتهای غربی است همین دولتها در جنگ جهانی اوّل ده میلیون و در جنگ جهانی دوّم 85 میلیون نفر را کشتند و تمام تروریستهای عالم را اینها تربیت کردند ولی می گویند دم از صلح و مسلمانان را تروریست می نامند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1663646
ارسال نظر
نظرات