شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 15:28 منتشر شده در مورخ: 1399/08/15 شناسه خبر: 1664275
مدیرکل صمت گیلان:

افزایش قیمت سیمان، شن و ماسه بدلیل عدم نظارت و گران شدن هزینه حمل و نقل است/ ۴۱درصد قیمت تمام شده سیمان متعلق به کرایه است

افزایش قیمت سیمان، شن و ماسه بدلیل عدم نظارت و گران شدن هزینه حمل و نقل است/ ۴۱درصد قیمت تمام شده سیمان متعلق به کرایه است
فرهاد دلق پوش افزایش قیمت سیمان، شن و ماسه را ناشی از گران شدن هزینه حمل و نقل و عدم نظارت بر این موضوع دانست و گفت: ۴۱درصد قیمت تمام شده سیمان متعلق به کرایه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرهاد دلق پوش مدیر کل سازمان صنعت و معدن استان گیلان در گفتگو با خبرنگار 8دی، با اشاره به افزایش قیمت سیمان اظهار کرد: افزایش قیمت سیمان، شن و ماسه به دلیل عدم نظارت و گران شدن هزینه حمل و نقل است.

وی با بیان اینکه کرایه حمل و نقل بر برعهده پایانه ها و حمل و نقل جاده ای استان است افزود: در جلسه اخیر کارگروه تنظیم بازار با حضور مدیرکل پایانه و حمل و نقل این بخش ها را مکلف کردیم که با بخش خصوصی، انجمن کامیون داران و کل کارخانه های سیمان هماهنگی لازم را داشته باشند.

کامیون داران مبلغی را پشت بارنامه اضافه می کنند

مدیر کل سازمان صنعت و معدن استان گیلان با اشاره به اینکه ۴۱درصد قیمت تمام شده سیمان متعلق به کرایه است گفت: کارخانه های سیمان گیلان و خزر گله مند هستند که کامیون داران مبلغی را پشت بارنامه اضافه می کنند و با این کار عملا باعث افزایش قیمت این اقلام در استان می شوند.

سامانه ۱۲۴ آماده ثبت شکایات مردمی و تشکیل پرونده برای متخلفان است

وی با بیان اینکه کسی شکایت کند ما پرونده تشکیل داده و رسیدگی می کنیم، گفت: سامانه شبانه روزی ۱۲۴شکایات مردمی سازمان صمت گیلان، معاونت نظارت و بازرسی در استان، بخش نظارت و بازرسی ادارات صمت در سراسر استان و تعزیرات حکومتی آماده تشکیل پرونده برای متخلفان را دارد.

 در گیلان کمتر کسی از حق خود دفاع می کند

دلق پوش با بیان اینکه متأسفانه در گیلان کمتر کسی از حق خود دفاع می کند افزود: مردم و آنهایی که بار حمل می‌کنند برای برخی از این توزیع کنندگان سیمان و واحدهای مرتبط آنها شکایت نمی کنند و فقط حرف می زنند و گله می کنند و اینگونه فشار روی مصرف کننده نهایی وارد می شود، اما در صورت شکایت یک مرجع سازمان صمت حتما رسیدگی کرده و پرونده تشکیل می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1664275
ارسال نظر
نظرات