شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 16:46 منتشر شده در مورخ: 1399/08/15 شناسه خبر: 1664348
سرلشکر سلامی در بازید از مرزهای استان اردبیل:

هرگونه تهدید در مرز های ایران پاسخ قاطع خواهد داشت

هرگونه تهدید در مرز های ایران پاسخ قاطع خواهد داشت
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: پیش بینی های لازم برای مقابله با هرگونه تعرض علیه مرزهای ایران انجام گرفته و کوچکترین تهدید به میهن اسلامی مان با پاسخی محکم داده خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از سبلان‌ما، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی‌ عصر امروز  در جریان بازدید از نوار مرزی شهرستان اصلاندوز  و سدمیل مغان در استان اردبیل اظهار داشت: امنیت در جای جای مرزهای کشورمان خط قرمز ما است و هرگونه تهدید  که موجب نا امنی و سلب آسایش مردم ایران شود غیرقابل قبول است.

وی با صدور دستورات لازم برای تامین امنیت در مرزهای ایران تحرکات در منطقه قره باغ را مورد رصد قرار داد و افزود: حضور هوشمندانه یگان های مستقر در مرزها مورد مناقشه و تقویت تمهیدات دفاعی و امنتی به میزان متناسب با وضعیت مناطق مورد درگیری باید در دستور کار قرار گیرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر ضرورت اهتمام طرف‌های درگیر در مناقشه قره باغ از بروز هرگونه تهدید علیه مرزهای جمهوری اسلامی ایران گفت: پیش بینی های لازم برای مقابله با هرگونه  تعرض علیه مرزهای ایران انجام گرفته و کوچکترین تهدید به میهن اسلامی مان با پاسخی محکم داده خواهد شد.

وی با اشاره به مقاومت ملت ایران در مقابل استکبار تصریح کرد: آنها خواهان عزت‌اند، تصریح کرد: مردم ایران همواره با تکیه به باورهای دینی ناب اسلام بر توطئه ها غلبه کرده و در مقابل تهدیدات دشمن پاسخ کوبنده داده اند.

سرلشکر سلامی ابراز داشت: سپاه در تمامی عرصه خادم ملت ایران  و مردم انقلابی مغان است و برای رونق و آبادانی این مناطق از هرگونه کمک دریغ نمی کند.

 


 

https://www.dana.ir/1664348
ارسال نظر
نظرات