شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 13:09 منتشر شده در مورخ: 1399/08/16 شناسه خبر: 1664454
با حضور فرمانده سپاه ولیعصر عج خوزستان؛

نشست پیشگامان اقتصاد مقاومتی برگزار شد

نشست پیشگامان اقتصاد مقاومتی برگزار شد
نشست پیشگامان اقتصاد مقاومتی در راستای فرمان مقام معظم رهبری جهت تقویت اقتصاد مقاومتی، باهدف طرح و برنامه‌ریزی جهت مدیریت و حمایت از مشاغل بومی شهرستان‌های استان خوزستان و اتصال آن‌ها به شبکه‌ فروش اینترنتی، برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، نشست پیشگامان اقتصاد مقاومتی در راستای فرمان مقام معظم رهبری جهت تقویت اقتصاد مقاومتی، باهدف طرح و برنامه‌ریزی جهت مدیریت و حمایت از مشاغل بومی شهرستان‌های استان خوزستان و اتصال آن‌ها به شبکه‌ فروش اینترنتی، با حضور آیت‌الله موسوی جزایری، رئیس شورای حوزه علمیه استان خوزستان، سردار شاهوارپور، فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان و حجت ‌الاسلام موسوی زاده، جانشین حوزه علمیه خوزستان، علی‌نژاد، رئیس دفتر تبلیغات استان خوزستان، کلاه‌کج، رئیس مرکز خدمات و جمعی از فعالان فضای مجازی و عرصه اقتصاد مقاومتی برگزار شد. 

در این نشست سردار شاهوارپور با تأکید بر لزوم شناخت ظرفیت‌های بومی هر شهرستان بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌ها و استعدادهای بومی شهرستان‌های خوزستان، تقسیم‌بندی‌هایی جهت ایجاد شغل، متناسب با تخصص آن شهرستان و منطقه انجام‌شده و هم‌اکنون آنچه اهمیت دارد اتصال این شغل‌های بومی به شبکه‌های فروش و معرفی آن‌ها به دیگر استان‌ها و شهرها است.
 
همچنین رئیس شورای حوزه علمیه استان خوزستان، با اشاره به اهمیت فضای مجازی، بیان کرد: در راستای عمل به‌فرمان مقام معظم رهبری مدتی است جریانی با عنوان اقتصاد مقاومتی در فضای مجازی توسط جمعی از فعالان این عرصه به راه افتاده که در چند استان مشغول به کار هستند.
 
وی با مقدس خواندن این فکر و این جریان، افزود: این ابزار یکی از استفاده‌های مشروع اینترنت است و امیدواریم با همگرایی و همفکری، جریان کار حول محور اقتصاد مقاومتی در خوزستان تقویت شود.
 
در ادامه این جلسه، جمعی از فعالان عرصه اقتصاد مقاومتی، به بیان دیدگاه‌ها و پیشنهادهای خود در خصوص نحوه تقویت شبکه فروش محصولات تولیدی کارگران بومی پرداختند.
 
در پایان نیز آیت‌الله جزایری با تأکید بر لزوم استمرار این نوع جلسات، اظهار داشت: ظرفیت‌های خوبی جهت حمایت از این نوع کار در استان خوزستان وجود دارد که ناشناخته است و امیدواریم با شناسایی این ظرفیت‌ها همچون استان‌های دیگر در تحقق این مهم گام مهمی برداشته شود.
 
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1664454
ارسال نظر
نظرات