شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 16:04 منتشر شده در مورخ: 1399/08/16 شناسه خبر: 1664500
امامان جمعه گیلان مطرح کردند؛

برای ملت ایران جمهوری خواه و دموکرات فرقی نمی‌کند/ لزوم تشکیل قرارگاه هفدهم ربیع در استان‌ها و شهرستان‌ها/ مسئولان مراقب حرف‌های دو پهلویشان باشند

برای ملت ایران جمهوری خواه و دموکرات فرقی نمی‌کند/ لزوم تشکیل قرارگاه هفدهم ربیع در استان‌ها و شهرستان‌ها/ مسئولان مراقب حرف‌های دو پهلویشان باشند
ائمه جمعه استان گیلان در نماز عبادی_سیاسی این هفته در رابطه با موضوعات روز دنیا با مردم سخن گفتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، آیت الله رسول فلاحتی امروز در خطبه های نمازجمعه رشت با توصیه همگان به تقوای الهی اظهار کرد: با توجه به افزایش شیوع بیماری کرونا در جامعه می طلبد مردم رعایت شیوه نامه های بهداشتی را جدی گرفته و از ماسک استفاده کنند.

وی به سالروز شهادت سردار حاج حسن تهرانی در ۲۱ آبان سال ۱۳۹۰ اشاره کرد و افزود: هر قدر زمان می گذرد قهرمانان ملی خود را بهتر می شناسیم و مقام معظم رهبری درباره حاج حسن تهرانی فرمودند که داشمندی برجسته و سراپا اخلاص بود.

امام جمعه رشت با بیان اینکه حاج حسن تهرانی خواب را از دشمنان گرفته بود، تصریح کرد: امروزه ما دورترین نقاط دشمن را می توانیم با موشک هایمان هدف قرار دهیم و بخشی از آن را مدیون شهید حاج حسن تهرانی هستیم.

آیت الله فلاحتی به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اشاره کرد و گفت: وحشی ترین عملیات برخورد دولت و ملت در آمریکا در حال شکل گیری است.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی براینکه انتخابات آمریکا نقشی در رفتار ما ندارد و دولت این کشور به شدت دچار انحطاط سیاسی، اخلاقی و رفتاری است، بیان کرد: آمریکایی که داعیه حقوق بشر را دارد اما حقوق مردم خودش را رعایت نمی کند.

نماینده ولی فقیه در گیلان، انتخابات آمریکا را یک نمایش خواند و اظهار کرد: به اذعان دو حزب دمکرات و جمهوری خواه، انتخابات آمریکا آکنده از فساد و متقلب ترین انتخابات است.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه برخی با مطرح کردن تقلب در انتخابات سال ۸۸ دارای اهدافی بودند، تصریح کرد: خدا نگذرد از آنها که در انتخابات ایران بحث تقلب را مطرح و به دشمن کمک کرده بودند.

وی، تحلیل درباره پس از انتخابات آمریکا را بسیار سخت ذکر کرد و یادآور شد: آمریکا سیاست های صهیونیستی عفریتی بسیار سختی دارد.

امام جمعه رشت با اشاره به شکست آمریکا در غرب آسیا و ناتوانی کنترل کرونا در این کشور، بیان کرد: امکان تجزیه آمریکا وجود دارد و این نشان می دهد آمریکا در شرایط افول قرار گرفته است.

آیت الله فلاحتی به فرمایش مقام معظم رهبری درباره جنگ ارمنستان و جمهوری آذربایجان اشاره کرد و افزود: سخنان رهبر معظم انقلاب حکیمانه بود و فرمودند همه سرزمین های جمهوری آذربایجان باید آزاد شود، ارامنه نباید مورد آزار قرار گیرند ضمن اینکه تروریست ها نباید در مرزهای ایران مستقر شوند.

وی با بیان اینکه دشمن صهیونیستی در ماه های قبل به تاسیسات سانتریفیوژ ایران حمله سایبری کرده بود، اظهار کرد: همانطور که دوران “بزن در رو” تمام شده است، جوانان دانشمند و انقلابی ما اخیرا دو مرکز رژیم صهیونیستی را تهدید سایبری کردند.

نماینده ولی فقیه در گیلان به حمله سایبری ایران به تاسیسات آب شیرین کن و ۳ ایستگاه برق رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: حمله سایبری ایران دشمن صهیونیستی را درمانده کرد.

آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه ایران اسلامی خواب دشمن را تبدیل به کابوس کرده است، بیان کرد: این دستاورد را مدیون ملت ایران، خون شهدا و درایت های مقام معظم رهبری هستیم.

وی همچنین پیرامون عفت، شرم و حیا در سبک زندگی اسلامی، اظهار کرد: یکی از نعمت هایی که خداوند در انسان گذاشته، غریضه جنسی است ضمن اینکه تعدیل قوای جنسی خواسته شرع و شارع است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه انبیای الهی مردم را در استفاده درست نعمت غریضه جنسی هدایت می کردند، خاطرنشان کرد: استفاده از مسائل جنسی بر خلاف شریعت و فطرت مذموم بوده است.

امام جمعه کوچصفهان: برای برون رفت از مشکلات نباید نگاه به خارج داشته باشیم

حجت الاسلام احمد حکیمی گیلانی در خطبه های نمازجمعه شهر کوچصفهان لازمه داشتن سبک زندگی به شیوه اسلامی و قرآنی را معرفت نسبت به گذشته دانست و گفت: از شیوه های تربیتی قرآن کریم معرفی سبک زندگی گذشتگان است.

وی افزود: امیر المومنین علی (ع) در نامه ای خطاب به امام حسن مجتبی (ع) می نویسد: من آنقدر در مورد اعمال  گذشتگان اندیشه و آثار آنها بررسی کردم کانه با یکایک آنها زندگی کردم.

امام جمعه کوچصفهان با اشاره به آیات قرآن مبنی بر اینکه "ای کسانی که ایمان آورده‌اید! اگر از (مخالفت فرمان) خدا بپرهیزید، برای شما وسیله‌ای جهت جدا ساختن حق از باطل قرارمی‌دهد؛ گفت: یعنی صاحب روشن‌بینی خاصّی در پرتو آن خواهید شد که حق را از باطل خواهید شناخت.

حکیمی گیلانی ادامه داد: متولیان و مسئولان در حوزه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی موظف به بصیرت و معرفت افزایی هستند.

وی افزود: دشمن در سه موضع به دنبال صدمه زدن است، در کوتاه مدت به دنبال ویرانه معرفی کردن ایران و مأیوس کردن مردم نسبت به آینده نظام است در میان مدت الگوهای پوشالی آمریکایی را به جوانان ایرانی تجویز می کند و در بلند مدت، فراموش کردن فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی توسط مردم ایران را پی ریزی می کند.

امام کوچصفهان در ادامه با بیان اینکه روحیه شهادت طلبی در سایه تعصب و غیرت به هویت و فرهنگ است، گفت: جلوی انتقال کامل فرهنگ صنعتی غرب به ایران را با حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر بگیریم.

وی با بیان اینکه جلوی سگ گردانی ها در شهرها باید گرفته شود، افزود: اگر قرار باشد هر کس هر حیوانی را که دوست دارد با خود به خیابان بیاورد در درازمدت باید انسان ها به جنگل پناه ببرند.

حکیمی گیلانی با تأکید بر اینکه مسئولان در سه حوزه اقتصاد، امنیت و فرهنگ باید تحرک بیشتری داشته باشند، گفت: برای برون رفت از مشکلات نباید نگاه به خارج داشته باشیم و این به معنی محصور کردن کشور نیست.

وی با بیان اینکه افزایش و کاهش قیمت ها ربطی به انتخابات آمریکا ندارد، گفت: اگر نظارت درست نداشته باشیم سوءاستفاده گران عرضه کالاها را کم می کنند تا در مقابل تقاضای زیاد افزایش قیمت ایجاد کنند.

گیلان قحط الرجال جوان متعهد متخصص نیست/ اگر نمی‌توانید، بروید و همان روستایی را که می توانید مدیریت کنید!

حجت‌الاسلام حامد اسدالله زاده، امام جمعه‌ خمام در نماز جمعه این هفته با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در روز میلاد پیامبر خاتم سخنانی را فرمودند که در نوع خودش بسیار بدیع و خلاقانه بوده است اظهار کرد: در قسمتی از فرمایشات ایشان علاوه بر تحلیل وضعیت روز دنیای اسلام و مقایسه آن با دنیای غرب، اشاره ای هم به مباحث گرانی ها داشته اند که بسیار جای تأمل دارد.

حجت‌الاسلام اسدالله زاده با تاکید بر اینکه هماهنگی دستگاه‌های اجرایی وظیفه ذاتی دولت است گفت: وقتی رهبری میفرمایند: «هیچ استدلالی پشت این گرانی‌ها وجود ندارد» و از طرفی هم جنس در بازار داخلی موجود است، پس دلیل این ناهماهنگی ها چیست؟ آیا دولت وظیفه خود را فراموش کرده؟ یا اصلا چنین وظیفه ای را متوجه خود نمی داند؟

امام جمعه خمام افزود: آقایان وزارت صمت کاری نکنند تا دیگران چنین تحلیل کنند که دولت برای آب کردن اجناس وارداتی تهاتر شده از کشورهای خریدار نفت درصدد ایجاد عطش در بازارهای داخلی است.

وی با اشاره به اینکه این انتظار مردم و رهبری از مسئولین اقتصادی است که با ناهماهنگی‌ها نمک به زخم مردم نپاشند گفت: چرا باید مردمی که در 7 کیلومتری مرکز استان هستند دچار کمبود کالاهای اساسی مثل روغن خوراکی باشند؟ آن هم به گونه‌ای که نه تنها مغازه‌ها بلکه فروشگاه‌های بزرگ ما هم نتوانند نیاز مردم را تأمین کنند؟! اگر عرضه مدیریت اتحادیه‌ها را ندارید، بحمدالله استان ما قحط الرجال جوان متعهد متخصص نیست که از عهده این کار بر نیاید.

حجت‌الاسلام اسدالله زاده با اشاره به اینکه  این چه استدلال غلط است که آقایان می‌گویند جمعیت شهرستان رشت زیاد است و ما نمی‌توانیم مانند سایر شهرستان‌های استان گیلان خدمات دهیم خاطرنشان کرد: اگر نمی‌توانید، بروید و همان روستایی را که می توانید مدیریت کنید! و شهرهای بزرگتر را به اهلش بسپارید.

امام جمعه خمام با اشاره به تشکیل قرارگاه هفدهم ربیع توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در پی فرمایش مقام معظم رهبری برای کنترل و نظارت بر قیمت‌ها به کمک دستگاه‌های اجرایی و نظارتی خواهند آمد.

وی افزود: با تشکیل این قرارگاه کشوری در سپاه پاسداران، انتظار و امید مردم به سپاه پاسداران در استان گیلان و نواحی نیز برای پاسداری از انقلاب و ارزش‌ها افزایش یافته است.

مشکل بعضی ها انقلابی گری است/ مسئولان مراقب حرف های دو پهلویشان باشند

حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه لاهیجان در خطبه های نماز جمعه این شهر اظهار کرد: دست همه ی منتقدان را می بوسم و خوشحالم طوری رفتار کردم که بستر و باب نقد به امام جمعه را در شهرستان باز کردم.

وی خطاب به منتقدان گفت: این ها همه فرزندان من هستند و فرزندان نظام هستند و دوستشان دارم اما دو نکته را خوب بدانید و فراموش نکنید، امام جمعه شهرستان لاهیجان امام جمعه خونسردی نیست، نمی توانم مطالبه و مشکلات مردم را ببینم، بشنوم و آرام بنشینم.

امام جمعه لاهیجان ادامه داد: این زیبنده نیست من در نماز و امام جمعه باشم اما در مسائل مردم شریک نباشم وقتی الگوی امامت من امام علی (ع) است.

حجت الاسلام سلیمانی با بیان اینکه در مطالبات مردم جلودار هستم و در درگیری های مردم درگیر هستم، گفت: انتقاد کنید اما دروغ و تهمت نزنید، امام جمعه شهر را بست؟ معلوم است برخی فرق امر به معروف و ارشاد و بستن شهر را نمی دانند، ما با گل و شیرینی از مسافران خواهش کردیم وارد شهر نشوند.

وی با بیان اینکه مشکل بعضی ها انقلابی گری در این شهرستان است، گفت: قهوه خانه ها، دور استخر و ورود مسافران را نمی بینید؟ چرا داد نزدید؟ چون برای عده ای مشکل "سلیمانی" است! در این مدت چقدر تهمت زدند و گفتند فلانی برای کار بستگانش سفارش می کند و چندین و خانه و مغازه دارد، چرا؟ چون سلیمانی نمی تواند زدوبند کند.

وی ادامه داد: این بچه های هیأت های مذهبی و طلاب که از آن ها انتقاد می شود همان هایی هستند که در ۱۸ اسفند در همین بیمارستان پیروز وقتی کسی نبود جنازه را بردارد و غسل دهد، ستاد مردمی تشکیل دادیم و همین ها رفتند و غسل دادند و کف بیمارستان را تِی کشیدند.

امام جمعه لاهیجان با بیان اینکه من یک تار موی این بچه ها را با دنیا عوض نمی کنم و پشتشان ایستاده ام، گفت: بنده تا زمانی که هستم همینطور هستم و نمی توانم بیخیال باشم و صرفا سخنرانی کنم.

وی با بیان اینکه مسئولان شهری بدانند و مراقب حرف های دو پهلویشان باشند که دشمن در کمین است، خاطرنشان کرد: از کسی گله ندارم، اما سازنده و منصفانه انتقاد کنید.

باید به دنبال ایرانی قوی باشیم، نه ایران وابسته!/ هرکسی رئیس جمهور آمریکا شود سیاست مهار ایران را رها نمی کند

حجت الاسلام محمدامین نقدی در خطبه های نمازجمعه شهر فومن پس از دعوت خود و مردم به تقوای الهی گفت: باتوجه به فرمایش رسول مکرم اسلام، همه باید برای هم دعاکنیم که خداوند دعا برای یکدیگر را سریعتر اجابت می کند.

وی تصریح کرد: رسول اکرم (ص) در روایتی فرمودند: اگر کسی در روز جمعه غسل کند، به سوی نمازجمعه قدم بردارد و به خطبه های امام جمعه گوش دهد برای هرقدمش پاداش یک سال عبادت لحاظ می شود.

امام جمعه فومن باتوجه به این روایت گفت: خداوند‌متعال دنبال بهانه است تا بندگان از ثواب ها بهره مند شوند واگر در طول هفته خطایی ازآن ها سرزده و پرونده عمل سنگین شده باشد در روز جمعه خدا کمک می کند تا از نعماتش استفاده کنیم و امیدواریم این اعمال تا روز قیامت همراهمان بماند.

حجت الاسلام نقدی باعنایت به بیانات رهبرعظیم الشان انقلاب در سالروز ولادت پیامبر مهربانی حضرت محمد(ص) بیان کرد: حضرت آقا باتوجه به مشکلات امروز جامعه گفتند خیلی از مشکلات امروز کشورمان ربطی به تحریم ها ندارد مبنی بر اینکه بسیاری از کالاهایی که در داخل تولید می شود به واسطه دلالی ها و ناهماهنگی بین مسئولین مربوطه به گرانی غیرقابل توجیه تبدیل شده اند.

وی افزود: مسئولین ودستگاه های متولی امور باهماهنگی باید مشکلات را حل کنند اینکه یک اداره موقتا کاری انجام دهد‌ اما اداره دیگر که باید درمیدان حضور داشته، خبرنداشته باشد مشکل باقی خواهد ماند.

امام جمعه فومن با تأکید بر اینکه بسیاری از این گرانی های امروز بازار بی دلیل است، گفت: هیچ استدلالی پشت گرانی ها وجود ندارد، جنسی که در داخل کشور وجود دارد اما باچندین برابر قیمت در عرض چندروز عرضه می شود، این نقد رهبرانقلاب حتی متوجه فومن هم می شود ما مسئولین شهرستانی هم باید اتاق هماهنگی اقتصادی داشته باشیم.

وی ادامه داد: این چه نظارتی است که در مغازه قیمت تمام شده جنس یک چیزی است اما قیمت عرضه خیلی بالاتر و چیز دیگر است. این بی ثباتی قیمت ها صدای بازاریان را هم درآورده است. آیا این ها ربطی به تحریم خارجی ها دارد؟ سازمان های نظارتی کجاهستند؟ چرا جلوی هرج و مرج اقتصادی را نمی گیرند؟

امام جمعه فومن گفت: جنسی که در داخل تولید میشود هیچ ارتباطی به خارج از کشور هم ندارد اما درعرض یک هفته قیمت صددرصد افزایش پیدا می کند و کسی هم نظارت نمی کند.

وی افزود: خیلی از مشکلات اقتصادی ما به تحریم های بیگانگان و آمریکای خونخوار برمی گردد ولی این را بدانید که استکبار فقط آمریکا نیست، هرکسی که فقط به فکرمنافع خودش باشد او نیز مستکبر است.

حجت السلام نقدی تصریح کرد: متاسفانه ما یکسری آمریکایی وآمریکایی صفت های داخلی داریم که تحریم ها را درداخل هم افزایش می دهند، اما مردم صبور وانقلابی ما همچنان پای انقلاب ایستاده اند.

وی خطاب به مسئولین شهرستان فومن گفت: در داخل شهرستان حتما یک اتاق اقتصادی برای مدیریت بازار ایجاد کنید، متاسفانه هنوز عده ای از مسئولین ما به اقتصادمقاومتی باور ندارند، هنوز بعضی ها چشمشان به خارج از مرزها دوخته شده است.

امام جمعه فومن در ادامه با اشاره به تیترهای رسانه ها و روزنامه های کشور دراین ایام که مربوط به انتخابات ریاست جمهوری آمریکااست گفت: بعضی از روزنامه می نویسند ترامپ رییس جمهور میشود بعضی ها میگویند بایدن، شما منتظر چه هستید؟ قدیم ترها میگفتند شغال زرد برادر روباه است. مگر همین برجام را حزب منتسب به "بایدن" ننوشتند؟ باهزار دروغ و کلک بابرجام سر ملت را کلاه گذاشتند. ازاین ها چه‌توقعی دارید؟ این شیوه مدیریت تنبل هاست که کاری انجام ندهم و منتظر باشم جای دیگر‌کسی رئیس جمهور شود که انگار میخواهد سهمش را باما تقسیم کند.

وی افزود: ما باید دنبال ایران قوی باشیم، نه به دنبال ایران وابسته، این هدفی بود که مردم و شهداء عزیزمان دنبالش بودند.

امام جمعه فومن باتوجه به شعارهای انتخاباتی آقای بایدن تصریح کرد: در وعده های انتخاباتی بایدن آمده است که به دنبال اجرای سخت گیری های هوشمندانه تر نسبت به ایران است، منظورش این است که ترامپ آدم احمقی بوده و نقشه های آمریکا را به زبان می آورده ولی من نقشه هارا به زبان نیاورده اما پشت پرده هربلایی هست سر ایران می آورم. ازاین انسان چه توقعی دارید؟

وی تصریح کرد: از دیگر وعده های بایدن افزایش فشار در موضوع رعایت نکردن حقوق بشر، حفظ تحریم های گذشته وتشدید آن هااست. اما متاسفانه هنوز عده ای چشم امید به بیرون از مرزها دارند.

حجت الاسلام نقدی ادامه داد: هرکسی که رئیس جمهور آمریکا شود سیاست مهارایران را رها نمی کند چون ایران دنبال استقلال است. سیاست نظام آمریکا براساس استکبار وخودبزرگ بینی بناشده است لذاهرجای جهان ملت مستقلی پیدا کنند باآن ها مقابله می کنند. فرق نمی کند که رئیس جمهور ازحزب دموکرات باشد یاجمهوری‌خواه.

امام جمعه فومن باتوجه به خیال بافی بعضی از مسئولین و چشم امید به آمریکا به آن ها توصیه کرد و گفت: "فکر نانت باش که خربزه آب است"، برای حل مشکلات چشم به داخل کشور داشته باشید که مشکلات کشور بانگاه به خارج رفع خواهدشد و هیچ آبی برای ماگرم نمی شود.

حجت الاسلام نقدی باعنایت به بیانات رهبری که فرمودند مردم صبور، نجیب، بردبار و انقلابی ایران با تحملی مثال زدنی وچشم پوشی آگاهانه ازضعف های موجود وظیفه خودرا حمایت از انقلاب می دانند، تصریح کرد: مسئولین باید قدر این مردم بی نظیر تاریخ را بدانند و تلاش کنند که دراین شرایط سخت کنونی باری از دوش این عزیزان برداشته شود.

بعد از اسلام هراسی به اسلام ستیزی متوسل شدند/ لزوم تشکیل قرارگاه هفدهم ربیع در استان ها و شهرستان ها

حجت الاسلام مهدی نقوی، امام جمعه لنگرود در نمازجمعه این هفته این شهرستان با بیان اینکه هیچ کس حق اهانت و توهین به دیگری را ندارد اظهار کرد: هیچ یک از افراد جامعه‌ به بهانه‌ انتقاد حق اهانت ندارند و این یک سیاست نبوی و علوی است.

حجت الاسلام نقوی، با بیان اینکه مکتب قرآن و اهل بیت (ع) دارای پیام منطقی است اذعان کرد: در مقابل جبهه و پیام حق، جبهه باطل فعالیت میکند؛ امروز هم در کشورهای غربی سیاست همیشگی جبهه‌ باطل را می‌بینیم برای اینکه اسلام ستیزی کنند، چون دیدند که از اسلام هراسی نتیجه نمی گیرند.

امام جمعه لنگرود با بیان اینکه از هر فرقه ای حمایت کردند‌ اما نتوانستند اسلام هراسی خود را به نتیجه برسانند گفت: یک نشریه به پیامبر ما اهانت می‌کند و رئیس جمهور آن کشور از این موضوع به معنای آزادی حمایت می‌کند.

وی تأکید کرد: زمانی اندیشمندان غربی نسخه آخر نجات بشر را لیبرال دموکراسی غربی می‌دانستند اما امروز همان ها تاریخ لبیرال دموکراسی را تمام شده میدانند.

حجت‌الاسلام نقوی، با اشاره به اینکه بشر باید از جهت عقل و منطق به رشدی برسد که از کمونیست و لیبراسیت عبور کرده و به تمدن بزرگ اسلامی برسد اذعان کرد: امروز می‌بینیم که لیبرال دموکراسی غربی آمریکا را دچار افول و انحطاط کرده است و طبق گفته رهبری انحطاط آمریکا به انهدام آن منجر خواهد شد.

امام جمعه لنگرود با اشاره به اینکه کسی نباید از اعتماد و حمایت رهبری استفاده نادرست کند تاکید کرد: رهبر انقلاب حمایت می‌کنند برای اینکه دولت باشد و محکم کار و مسئولیت خود را انجام دهد و کم کاری ها را جبران کند.

وی ادامه داد: ما دچار ناهماهنگی ها و بی عملی ها هستیم؛ خون شهدا بالاخره گریبان افرادی را می‌گیرد، همه مشکلات کشور در داخل قابل حل است اما یک عزم، اراده و تدبیر می خواهد.

حجت‌الاسلام نقوی با اشاره به ایجاد قرارگاه "هفدهم ربیع"، گفت: رهبر انقلاب در صحبت های خود ابتدا دولت، مجلس، قوه قضائیه و در آخر نیروهای مسلح موظف به پای کار بودن فرا خواندند اما اولین کسی که پای کار آمد نیروهای مسلح بود.

امام جمعه لنگرود گفت: این قرارگاه "هفدهم ربیع" باید در استان ها و شهرستان ها شکل بگیرد؛ نباید دست روی دست بگذاریم تا جامعه به این باور برسد که کشور به سمت کمیاب شدن و نایاب شدن اجناس پیش رفته است.

وی با بیان اینکه الحاق چندین روستا به شهرداری چاف و چمخاله ضرورت نداشت افزود: چرا باید هویت روستایی را در این شهرستان به مرور زمان از بین ببریم؟ روستا را از یک قشر تولید کننده جدا کردند و تولید را از این شهرستان گرفتند.

حجت‌الاسلام نقوی تصریح کرد: الان این مردم نه از خدمات مطلوب شهرداری استفاده میکنند و نه می‌توانند شورا و دهیار برای حل مشکلات خود داشته باشند.

برای ملت ایران جمهوری خواه و دموکرات فرقی نمی‌کند/ فقط مرگ بر آمریکا مهم است

حجت‌الاسلام تقی روحانی امام جمعه رودسر ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه‌ عبادی_سیاسی این هفته با بیان اینکه خداوند می‌فرماید تشکیل خانواده دهید تا به آرامش برسید اظهار کرد: زن و شوهر باید در کنار هم احساس آرامش کنند و این فلسفه و حکمت اصلی تشکیل خانواده است.

حجت‌الاسلام روحانی با بیان اینکه اگر تقوا در جامعه کوچک یعنی خانواده رعایت شود در جامعه بزرگتر یعنی کشور هم رعایت می‌شود اظهار کرد: رهبر انقلاب در سخنرانی ۱۳ آبان به صورت جامع در همه بعد ها راهکار دادند.

امام جمعه رودسر با اشاره به بخشی از سخنان رهبر انقلاب در رابطه با گرانی اذعان کرد: هنر این نیست که حرف های نائب امام زمان (عج) را گوش دهیم بلکه هنرمندان کسانی هستند که چیزهایی را که شنیدند به عمل می‌رسانند.

وی با بیان اینکه مسئولین دست اندر کار باید خجالت می‌کشیدند که رهبر انقلاب تا این حد بر مسائلی چون پوشک بچه ریز می شوند افزود: رهبر انقلاب باید سکان دار این کشتی بزرگ در مقابله با فتنه‌ ها و دشمنی ها و راه‌گشا باشد و مردم از او انتظار ندارند وظایف قوه مجریه را اجرا کند.

حجت‌الاسلام روحانی با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران تنها کسی بود که به رهبر لبیک گفت و پای کار آمد افزود: سردار سلامی قرارگاه هفدهم ربیع الاول را برای حل مشکلات مردم و گرانی تاسیس کردند.

امام جمعه رودسر تصریح کرد: سپاه باید موشک و مسکن محرومین بسازد، مرز ها را حفظ کند، سد و جاده‌ بسازد و حالا هم مشکلات مردم و گرانی را حل کند؛ آقایان واقعا باید خجالت بکشند پس اینقدر حقوق میگیرید چه می‌کنید؟

وی با بیان اینکه وضعیت آمریکا در پی یک انتخابات به هم ریخته است افزود: برای ما فرقی ندارد که چه کسی رئیس جمهور آمریکا شود زیرا هم دموکرات ها و هم جمهوری خواهان یکی هستند و همت آن ها بر نابودی جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام روحانی تاکید کرد: برای ملت ایران جمهوری خواه  ودموکرات فرقی نمیکند و فقط مرگ بر آمریکا مهم است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1664500
ارسال نظر
نظرات