شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 09:36 منتشر شده در مورخ: 1399/08/18 شناسه خبر: 1664779
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل:

ترامپ و بایدن فرقی ندارد؛ چاره اتکا به داخل است

ترامپ و بایدن فرقی ندارد؛ چاره اتکا به داخل است
حجت الاسلام سید کاظم موسوی گفت: اینکه ترامپ یا بایدن پیروز انتخابات شود برای ما فرقی نمی‌کند و ما باید روی پای خود بایستیم ؛ به اتکای به داخل داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  حجت الاسلام  سید کاظم موسوی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: سردار سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم به اردبیل سفر خواهد کرد.

وی  با اشاره به سفر  سعید محمد افزود:  ۵۰۰ میلیارد تومان در رابطه با عمران شهری و احداث چهار پل غیر هم سطح و نیز احداث بیمارستان ۱۰۰۰ تخت خوابی در محل سایت بهداشت و درمان  صورت می گیرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: اخیراً برای ۲۰ محله و شهرک در خصوص ایجاد فاضلاب شهری اعتبار گرفته‌ایم که اسامی آنان را اعلام خواهیم کرد.

وی از پیگیری برخی مسائل و مشکلات از جمله مسیر روستاهای شهرستان نمین ، آبی بیگلو ، سوها ، تونل دوم حیران ، خیارک ، ثمرین و تزریق  ۳۵ میلیارد برای سد عنبران و.....خبرداد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه مردم عزیز و وارسته محلات مختلف آگاه باشند که به مشکلات آنان واقف هستیم  گفت:  پیگیر مسائل و کاستی های آنان خواهیم بود بخصوص محلات ایران آباد و عدالت آباد هستیم.

موسوی  با اشاره به انتخابات آمریکا تاکید کرد: اینکه ترامپ یا بایدن پیروز انتخابات شود برای ما فرقی نمی‌کند و ما باید روی پای خود بایستیم ؛ به اتکای به داخل و استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های نیروی های داخلی و توجه به آسیب های کشور کنیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1664779
ارسال نظر
نظرات