شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:21 منتشر شده در مورخ: 1399/08/17 شناسه خبر: 1664793
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان خبرداد؛

گلستان در وضعیت قرمز کرونا/اجرای محدودیت های یک ماهه در گرگان و گنبدکاووس

گلستان در وضعیت قرمز کرونا/اجرای محدودیت های یک ماهه در گرگان و گنبدکاووس
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از وضعیت قرمز کرونا در گلستان خبرداد و گفت: آمار بستری در گلستان 12/2رصد به ازای یکصدهزارنفر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛  عبدالرضا فاضل امروز درجلسه ستاد کرونای استان اظهار کرد: در حال حاضر، روند ابتلا و بستری کووید 19در استان گلستان با افزایش مواجه شده و استان در وضعیت قرمز، قرار گرفته است.

وی افزود: شهرستان های گرگان، بندرگز، آق قلا، گنبد، بندرترکمن، مراوه تپه و مینودشت، کلاله و آزادشهر در وضعیت قرمز و مابقی شهرستان ها در وضعیت هشدار قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان تصریح کرد:در حال حاضر در گلستان به ازای هر 100هزار نفر،12/2 مورد بستری در استان ثبت شده، در حالیکه میانگین کشوری، 23 بستری است.

فاضل بیان کرد: در حال حاضر 393بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد 83بیمار در بخش مراقبت های ویژه و 38بیمار به دستگاه ونتیلاتور متصل هستند.

وی افزود: در سطح استان گلستان، باید پروتکل های بهداشتی را با جدیت بیشتری پیگیری کنیم تا شاهد وضعیت بحرانی نباشیم.

گفتنی است؛ در این جلسه مقرر شد؛ از 20آبان تا 20آذر، در مرکز استان و شهرستان گنبد کاووس(بالای 200هزار نفر جمعیت)تمام فعالیت های گروه 2،3 و 4 از ساعت 18تعطیل خواهد شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1664793
ارسال نظر
نظرات