شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:29 منتشر شده در مورخ: 1399/08/18 شناسه خبر: 1665140
رییس مجمع نمایندگان خراسان شمالی:

سیاسی کاری ها ۲ میلیارد اعتبار را از دانشگاه کوثر گرفت

سیاسی کاری ها ۲ میلیارد اعتبار را از دانشگاه کوثر گرفت
سید محمد پاکمهر گفت: تصمیمات سیاسی و برخی کم کاری های مسئولان استانی باعث شده تا پردیس دانشگاهی کوثر بجنورد از دریافت 2 میلیارد اعتبار بی نصیب شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  عصر اترک، سید محمد پاکمهر، رییس مجمع نمایندگان خراسان شمالی در دیدار با رییس دانشگاه کوثر بجنورد با تاکید بر لزوم حفظ ارزش های اسلامی در شئون مختلف جامعه اظهارکرد: این دانشگاه به عنوان دانشگاه تک جنسیتی و دخترانه در منطقه شرق کشور و از جمله معدود دانشگاه های دخترانه کشور جزو افتخارات استان و کشور است که باید حفظ شود.

عضو هیات موسس دانشگاه کوثر در پی عدم اختصاص ۲ میلیارد تومان اعتبارات سال جاری از منابع اعتباری گفت: مسئولان استانی در این راستا مقصر هستند و مانع این تخصیص این اعتبار شدند که باید به مردم استان پاسخگو باشند.

وی تصمیمات سیاسی در استان را مانع توسعه این دانشگاه دانست و ادامه داد: تصمیمات نابجای هیات امنای دانشگاه دولتی بجنورد و برخی کم کاری های مسئولان استانی باعث شده تا پردیس دانشگاهی کوثر بجنورد تاکنون بهره برداری نشود.

نماینده مردم بجنورد با ابراز تاسف به این اتفاق خاطرنشان کرد: این دانشگاه در مظلومیت بوده است و تصمیمات بودجه ای و سیاسی باعث وضعیت این شرایط شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1665140
ارسال نظر
نظرات