شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 21:30 منتشر شده در مورخ: 1399/08/18 شناسه خبر: 1665294
رئیس سازمان صمت استان زنجان:

مشکل شرکت پارس سوئیچ زنجان برطرف شد/ اداره کار مطالبات کارگران را پیگیری می‌کند

مشکل شرکت پارس سوئیچ زنجان برطرف شد/ اداره کار مطالبات کارگران را پیگیری می‌کند
فغفوری رئیس سازمان صمت استان زنجان با اشاره به اینکه نسبت به رفع مشکل شرکت پارس سوئیچ اقدام شد گفت: همچنین مدیرعامل جدید این شرکت هم تعیین شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ناصر فغفوری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به حل مشکل شرکت پارس سوئیچ اظهار کرد: کارگران این شرکت بعد از ظهر فعالیت خود را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه مشکلات این شرکت با حضور مسئولان استانی بررسی و رفع شد تصریح کرد: مطالبات کارگران شرکت نیز قرار است توسط اداره کار پیگیری شود.

رئیس سازمان صمت استان زنجان تاکید کرد:  تغییرات مدیریتی شرکت نیز با نظر هئیت مدیره شرکت انجام و مدیرعامل جدید آن انتخاب شد.

وی در مورد توزیع مرغ و تخم مرغ در استان زنجان عنوان کرد: در حال حاضر مرغ و تخم مرغ بیش از نیاز استان در بازار توزیع می‌شود.

فغفوری با تاکید براینکه قیمت تخم مرغ هم پایین تر از نرخ دولتی در بازار عرضه می‌شود عنوان کرد: خوشبختانه مشکلی در خصوص مرغ و تخم مرغ در زنجان نداریم.

وی ابراز کرد: مرغ در استان زنجان با قیمت ۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان توزیع می‌شود و قیمت آن نسبت به استانهای دیگر که ۲۳ هزار تومان بوده پایین‌تر است.

رئیس سازمان صمت استان زنجان در مورد توزیع روغن در سطح استان نیز ابراز کرد: توزیع روغن روزانه در استان اتفاق می‌افتد هر چند کمبودهایی نیز احساس می‌شود اما تقریبا نیاز خانوارها تامین می‌شود و این موضوع نیز موقتی است و در چند روز آینده برطرف خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1665294
ارسال نظر
نظرات