شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 08:46 منتشر شده در مورخ: 1399/08/19 شناسه خبر: 1665335
جانشین قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا ارتش:

برای برقراری امنیت آسمان ایران با کسی تعارف نداریم/ حضور نیروهای خارجی در جنگ قره باغ را تحمل نمی‌کنیم

برای برقراری امنیت آسمان ایران با کسی تعارف نداریم/ حضور نیروهای خارجی در جنگ قره باغ را تحمل نمی‌کنیم
امیر قادر رحیم زاده در بازدید از یگانهای مستقر در نوار مرزی شهرستان اصلاندوز، هدف از حضور یگانهای پدافند هوایی در منطقه را اهمیت قائل شدن به امنیت و آسمان کشور دانست و گفت: همه تحرکات که در منطقه درگیری وجود دارد بدقت زیر دید تیزبین نیروهای پدافند هوایی کشور قرار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر قادر رحیم زاده شامگاه روز یکشنبه در بازدید از یگانهای مستقر در نوار مرزی شهرستان اصلاندوز در گفتگو با سبلان‌ما، هدف از حضور یگانهای پدافند هوایی در منطقه را اهمیت قائل شدن به امنیت و آسمان کشور دانست و اظهار داشت: همه تحرکات که در منطقه درگیری وجود دارد بدقت زیر دید تیزبین نیروهای پدافند هوایی کشور  قرار دارد.

وی افزود: به طرفین مناقشه قره باغ توصیه می کنیم حواسشان جمع باشد و به هیچ عنوان وارد حریم هوایی جمهوری اسلامی ایران نشوند؛ چرا که با برخورد جدی نیروهای پدافند هوایی مواجه خواهند شد.

جانشین قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ارتش از آمادگی کامل نیروهای مسلح به ویژه پدافند هوایی ارتش خبر داد و گفت: در برقراری امنیت آسمان کشور با هیچ کس تعارف و مسامحه نداریم و آسمان کشور را ۲۴ ساعته رصد و با شجاعت و قاطعیت با هر متجاوزی به شدت برخورد می کنیم.

رحیم زاده امنیت مرزهای شمالی کشور را در منطقه مورد مناقشه قره باغ مطلوب و آمادگی یگان های مستقر در این مرز را مناسب ارزیابی کرد.

وی با بیان اینکه حضور نیروی خارجی در منطقه مورد مناقشه قابل تحمل نیست، ابراز داشت: به مردم مرز نشین قول می دهیم هیچ مشکل خاصی وجود ندارد، نیروهای پدافند هوایی صرفا برای آمادگی بیشتر و تامین امنیت در منطقه مستقر شدند.

جانشین قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ارتش با بیان اینکه نیروهای پدافند هوایی بدقت آسمان کشور را رصد می کنند، اظهار کرد: در راستای هماهنگی های بیشتر در منطقه جلسات متعددی را با مسئولین منطقه تشکیل دادیم که از این بابت از استاندار اردبیل، معاونین، فرمانداران پارس آباد و اصلاندوز و فرماندهان سپاه پارس آباد و اصلاندوز و همه نیروهایی که در انجام ماموریت‌ نیروهای پدافند هوایی در منطقه مساعدت و همکاری خوبی می کنند قدردانی می کنیم.

وی در پایان به کشورهای درگیر در منطقه مورد مناقشه توصیه کرد: ما دوستدار جنگ نیستیم و مایل هستیم دو کشور همسایه جمهوری آذربایجان و ارمنستان با تمکین به قوانین بین المللی بتوانند به این جنگ پایان دهند، چرا که این جنگ به نفع منطقه نیست.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1665335
ارسال نظر
نظرات