شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 12:04 منتشر شده در مورخ: 1399/08/19 شناسه خبر: 1665448

آب شیرین‌کن ۳۵هزار متر مکعبی بوشهر راه‌اندازی شود

آب شیرین‌کن ۳۵هزار متر مکعبی بوشهر راه‌اندازی شود
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر شب گذشته در حاشیه بازدید از پروژه آب‌شیرین‌کن، با تأکید بر تکمیل پروژه گفت: امید می‌رود با پیگیری‌های مجدانه مسئولان اجرایی استان بوشهر این پروژه براساس برنامه افتتاح شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ عبدالکریم جمیری رییس مجمع نمایندگان استان بوشهر در بررسی روند اجرای پروژه آب شیرین‌کن ۳۵ هزار مترمکعبی بوشهر با تاکید برنقش تامین آب در حیات انسان و توسعه و پیشرفت جامعه اظهار کرد: همانگونه که مردم استان بوشهر همواره گلایه دارند و شاهد هستند تاکنون نتوانسته‌ایم، آب آشامیدنی مناسب و کافی برای مردم تامین کنیم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اجرای این آب شیرین‌کن با ظرفیت ۳۵ هزار مترمکعب بخشی از مشکل آب آشامیدنی مردم را برطرف می کند و می‌تواند یکی از نقاط قوت و تحقق مطالبات مردم باشد.

وی افزود: تکمیل پروژه آب شیرین‌کن ۳۵ هزار مترمکعبی بوشهر بر اساس وعده داده شده  باید پیشرفت فیزیکی داشته باشد. امیدوارم با همت مسئولان شرکت مپنا و پیگیری‌های مجدانه مسئولان اجرایی استان بوشهر و ارائه کمک‌های لازم براساس وعده داده شده فاز نخست این پروژه تا پایان سال تکمیل و افتتاح شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر هم با اشاره به اجرای پروژه آب شیرین‌کن ۳۵ هزار مترمکعبی بوشهر تصریح کرد: این پروژه از بزرگترین طرح های شیرین‌سازی آب دریا در استان بوشهر است.

عبدالحمید حمزه‌پور هزینه اجرای پروژه آب شیرین‌کن ۳۵ هزار مترمکعبی بوشهر را ۵۰۰ میلیارد تومان دانست و بیان کرد: تاکنون گروه مپنا به عنوان سرمایه‌گذار این پروژه ۳۰۰ میلیارد تومان هزینه کرده که ۲۰۰ میلیارد تومان دیگر برای تکمیل این پروژه نیاز دارد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1665448
ارسال نظر
نظرات