شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 16:01 منتشر شده در مورخ: 1399/08/19 شناسه خبر: 1665509
رئیس سازمان صمت گیلان:

تغییر مکرر مدیرعامل ایران پوپلین سیاستی برای خرید زمان است/ انتصاب مدیران غیربومی فرصت رشد را از گیلان سلب می کند

تغییر مکرر مدیرعامل ایران پوپلین سیاستی برای خرید زمان است/ انتصاب مدیران غیربومی فرصت رشد را از گیلان سلب می کند
فرهاد دلق پوش با بیان اینکه با نصب مدیران غیربومی فرصت رشد را از گیلان سلب می کنند گفت: با توجه به ممنوعیت واردات پوشاک و تولیدات نساجی توسط دولت، امروز بهترین زمان برای رشد و توسعه صنعت نساجی در داخل کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرهاد دلق پوش رئیس سازمان صنعت و معدن استان گیلان در پاسخ به سؤال خبرنگار ۸دی پیرامون انتصاب مدیرعامل جدید ایران پوپلین، اظهار کرد: از انتصاب مدیرعامل جدید ایران پوپلین توسط مسئولان تهران نشین گلایه داریم، برای این کار به هیچ عنوان به مسئولین گیلان اطلاع ندادند، حداقل باید با سازمان صمت هماهنگی می کردند زیرا اگر در آینده مشکلی پیش بیاید، حل و فصل آن را بر عهده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان می گذارند.

انتصاب مدیران غیربومی فرصت رشد را از گیلان سلب می کند

وی با بیان اینکه با نصب مدیران غیربومی فرصت رشد را از گیلان سلب می کنند گفت: با توجه به ممنوعیت واردات پوشاک و تولیدات نساجی توسط دولت، امروز بهترین زمان برای رشد و توسعه صنعت نساجی در داخل کشور است.

رئیس سازمان صنعت و معدن استان گیلان تصریح کرد: استفاده از مدیران غیربومی که اشنایی با صنعت نساجی و گیلان ندارد باعث هدر رفت حداقل یک تا دوسال زمان برای شناخت این صنعت می شود.

شرکت سرمایه گذاری بانک ملی برای احیای ایران پوپلین مرتبا سهل انگاری می کند

وی با بیان اینکه شرکت سرمایه گذاری بانک ملی برای احیای ایران پوپلین مرتبا سهل انگاری می کند و تعهدات خود را در استان عمل نمی‌کند افزود: تغییر هرچند ماه یکباره مدیرعامل در واقع یک سیاست برای خرید زمان در جهت آسیب رساندن به منافع استان گیلان است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1665509
ارسال نظر
نظرات