شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 13:15 منتشر شده در مورخ: 1399/08/20 شناسه خبر: 1665857
در نشست مجمع نمایندگان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی بوشهر مطرح شد؛

مدیران قبل از تبدیل مسئله به معضل برای مردم چاره‌جویی کنند

مدیران قبل از تبدیل مسئله به معضل برای مردم چاره‌جویی کنند
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر گفت: منابع مالی و انسانی در اختیار مدیران دستگاه های اجرایی قرار دارد، آنها ضعف ها و قوت ها را می دانند و باید قبل از تبدیل مسائلشان به معضلی برای مردم بدنبال چاره جویی باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در نشست مجمع نمایندگان استان بوشهر با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: ظرفیت های قابل توجهی در اختیار نمایندگان قرار دارد که می تواند برای پیشرفت استان و از میان برداشتن موانع توسعه کمک شایانی به مسئولین کند، وقتی مجریان نسبت به وظایفشان آشنا و اراده انجام کار داشته باشند می توانند بهترین استفاده را از ظرفیت های نمایندگان داشته باشند.

عبدالکریم جمیری با اشاره به همدلی و همراهی بالای نمایندگان استان برای کاهش مشکلات مردم، افزود: نمایندگان استان بوشهر در این دوره در شاخص‌ترین کمیسیون های مجلس حضور دارند و می توانند در کنار مدیران اجرایی منشأ خیرات فراوانی برای استان باشند.

وی بیان کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی یکی از دستگاه های کلیدی است که باید از هم اکنون با هدف گذاری و برنامه ریزی مناسب نقش موثری در تنظیم بودجه سال آینده استان داشته باشد.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر اظهار کرد: منابع مالی و انسانی در اختیار دستگاه های اجرایی قرار دارد، آنها در میدان کار هستند، ضعف ها و قوت ها را می دانند و باید قبل از تبدیل مسائلشان به معضلی برای مردم بدنبال چاره جویی باشند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1665857
ارسال نظر
نظرات