شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 10:21 منتشر شده در مورخ: 1399/08/21 شناسه خبر: 1666104
خبر خوب نماینده زنجان به زیتون کاران؛

مشکل تخصیص آب اراضی شیبدار طارم حل شد

مشکل تخصیص آب اراضی شیبدار طارم حل شد
طاهری نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی از حل مشکل تخصیص آب به باغات اراضی شیبدار طارم خبر داد گفت: این مشکل از جمله مواردی بود که به جد پیگیری می‌کردیم که این پیگیری‌ها بالاخره بعد از مدت‌ها تلاش نتیجه داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مصطفی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه پیگیری موضوع مشکل تخصیص آب طرح باغات زیتون اراضی شیبدار طارم اظهار کرد: این موضوع را به جد پیگیری کرده و در جلسه‌ای که با نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و معاون وزیر نیرو داشتیم نیز مطرح و به نتیجه رسید.

وی تاکید کرد: عدم تخصیص آب باعث شده پروژه‌های طرح توسعه باغات زیتون طارم سالها بلاتکلیف بماند و امیدواریم تا پایان سال مراحل اداری انجام شده و تخصیص آب این پروژه عملیاتی شود.

وی با تاکید براینکه در این جلسه نیز معاون وزیر نیرو حضور داشت و موضوع به صورت دقیق مورد بررسی قرار گرفت و نسبت به تخصیص آب طرح توسعه باغات زیتون طارم موافقت شد ابراز کرد: در حال حاضر بعد از طی مراحل اداری تخصیص آب پروژه‌ها عملیاتی خواهد شد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این جلسه با حضور معاونین وزیر کشور، معاون وزیر نیرو، معاون بنیاد مستضعفان برگزار شد.

وی خاطر نشان کرد: در این جلسه سایر مشکلات استان مورد بررسی قرار گرفت و نسبت به حل برخی از آنها نیز تصمیم‌گیری‌ شد.

طاهری با تاکید براینکه در این جلسه همچنین بازسازی و اضافه کردن ناوگان اتوبوس و میدل باس شهرداری زنجان مطرح شد ابراز کرد: ایجاد پارک ۷ هکتاری در زمین‌های هاشمی نژاد منطقه بیسیم زنجان از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.

وی ابراز کرد: تدوین و تکمیل چارت اداری شهرداری زنجان و حل مشکل تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری زنجان از جمله مواردی است که در این جلسه مطرح شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1666104
ارسال نظر
نظرات