شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 11:17 منتشر شده در مورخ: 1399/08/21 شناسه خبر: 1666145
شهردار زنجان خبرداد؛

بهره‌برداری از پارکینگ طبقاتی سعدی تا 15 روز آینده در زنجان

بهره‌برداری از پارکینگ طبقاتی سعدی تا 15 روز آینده در زنجان
حبیب ملائی یگانه، شهردار زنجان از بهره‌برداری پارکینگ طبقاتی سعدی تا 15 روز آینده خبرداد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حبیب ملائی یگانه امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا;  اظهار داشت: در حال حاضر پروژه‌های نیمه تمام شهرداری زنجان فعال بوده و برنامه‌ریزی‌های لازم برای اجرای این پروژه‌ها انجام شده است.

 
وی با بیان اینکه پروژه سبزه میدان از اولویت مدیریت شهری است که دارای 40 درصد پیشرفت فیزیکی است، افزود:همه اعتبار در نظر گرفته شده برای امسال برای این پروژه هزینه شده است.
 
این مسئول بیان داشت: با توجه به عدم اتمام پروژه با مبلغ پیش‌بینی شده و کسری اعتبار، طی لایحه‌ای از شورای اسلامی شهر زنجان درخواست افزایش بودجه شد.
 
شهردار زنجان ادامه داد: روند و سرعت اجرای پروژه سبزه میدان خوب است و پیش‌بینی می‌شود در زمان مقرر این پروژه به پایان برسد که اقدامات لازم در این زمینه انجام می‌شود.
 
یگانه گفت: اجرای پروژه پادگان با هماهنگی‌های انجام شده و اجازه مجموعه تیپ زرهی استان زنجان در حال اجرا بوده و پیمانکار شهرداری مشغول فعالیت در این پروژه است.
 
وی با اشاره به احداث دوربرگردان پل تقاطع غیر همسطح امام حسن مجتبی (ع) زنجان، گفت: مشکلات این پروژه در شهرداری و استان حل شده و منتظر مصوبه شورای تامین تهران هستیم اما عملیات اجرایی در حال اجرا است.
 
این مسئول از بهره‌برداری پارکینگ طبقاتی سعدی تا 15 روز آینده خبرداد و گفت: پروژه‌های آسفالت نیز در سطح شهر در حال انجام است.
 
شهردار زنجان با بیان اینکه آسفالت‌ریزی در سطح شهر 50 درصد بیشتر از بودجه پیش‌بینی شده انجام شده است،افزود: تلاش شد تا محله‌ها و معابر با اولویت‌های تعیین شده و با درصد مشکل بیشتری آسفالت‌ریزی شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1666145
ارسال نظر
نظرات