شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 11:34 منتشر شده در مورخ: 1399/08/21 شناسه خبر: 1666162
شهرام حبیب زاده:

کمبود داروهای خاص کشوری است/تجهیز بیمارستان پارس آباد به دستگاه سی تی اسکن و MRI

کمبود داروهای خاص کشوری است/تجهیز بیمارستان پارس آباد به دستگاه سی تی اسکن و MRI
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: کمبود برخی داروها بخصوص داروهای خاص، یک موضوع کشوری است و بطور جدی درصدد هستیم با نظارت مستقیم بیماران نیازمند در تهیه داروهایشان در سختی و تنگنا نباشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  سبلان‌ما، شهرام حبیب زاده صبح امروز در جلسه شورای تامین شهرستان پارس آباد اظهار کرد: اختصاص دستگاه MRI به محض خریداری توسط وزارت بهداشت، بررسی وضعیت بیماری کرونا و تصمیمات اجرایی ستاد کرونای شهرستان، موضوع پدافند غیرعامل زیستی، بیولوژیکی و شیمیایی و توجه ویژه به موضوع آب منطقه و ایجاد زیرساختهای لازم و آزمایشگاه مورد نیاز و تلاش در جهت جلب کمکهای خیرین به حوزه سلامت شهرستان از جمله اهم موضوعات  مورد بحث در این جلسه بود.

وی نصب و راه اندازی دستگاه سی تی اسکن پارس آباد را از جمله موارد جدی پیگیری شده توسط دانشگاه عنوان کرد و افزود: با توجه به نیاز منطقه، مقرر شد این موضوع بطور جدی پیگیری و در هفته های آتی حل و فصل گردد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، با اشاره به اینکه کمبود برخی داروها بخصوص داروهای خاص، یک موضوع کشوری هست اظهار داشت: بطور جدی درصدد هستیم نظارت مستقیم در توزیع داروهای کمیاب را از طریق معاونت غذا و داروی دانشگاه انجام داده تا بیماران نیازمند در تهیه داروهایشان در سختی و تنگنا نباشند.

وی ضمن تجلیل از فعالیت و همکاری روحانیون و طلبه ها در غسالخانه ها بخصوص در دوران اپیدمی کرونا و مساعدتهای شایان توجه آنها، بر قدردانی مادی و معنوی از آنها تاکید کرد.

حبیب زاده  توسعه زیرساختهای آموزشی و ایجاد دانشکده در شهرستان پارس آباد را از اهداف مهم دانشگاه عنوان کرد و گفت: این موضوع در کنار سایر توسعه های توریستی و منطقه ای از اهمیت خاصی برخوردار بوده و در آینده جزو اقدامات جدی دانشگاه مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1666162
ارسال نظر
نظرات