شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 19:53 منتشر شده در مورخ: 1399/08/21 شناسه خبر: 1666309
رئیس سازمان صمت آذربایجان‌شرقی خبر داد؛

کمبود روغن در آذربایجان‌شرقی برطرف شده است/ عرضه روغن جامد طی هفته آتی

کمبود روغن در آذربایجان‌شرقی برطرف شده است/ عرضه روغن جامد طی هفته آتی
امین زاده گفت: کمبود روغن مایع کاملا برطرف شده و روغن جامد هم هفته آینده توزیع خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حبیب امین‌زاده در گفت‌وگو با آناج، در خصوص کمبود روغن به ویژه روغن جامد در استان اظهار داشت: به دلیل کمبود مواد اولیه در دو هفته گذشته کمبود روغن در سطح کشور و استان بود که با پیگیری‌های استانی دو بارِ دو هزارو ۴۰۰ تنی و ۹۰۰ تنی سهمیه خانوار وارد استان شد که در بازار توزیع شده است و بحرانی که وجود داشت، برطرف شده است.

وی با بیان اینکه این روغن‌ها در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و اتحادیه‌ها توزیع شده است، گفت: بعضا در بازار شوکی ایجاد می‌شود که مردم فکر می‌کنند برخی اجناس وجود ندارد و تعادل عرضه و تقاضا به هم می‌ریزد اما حالا در فروشگاه‌های زنجیره‌ای به اندازه کافی روغن وجود دارد و متقاضی وجود ندارد.

رئیس سازمان صمت استان در خصوص کمبود روغن نباتی هم عنوان کرد: کمبود روغن نباتی مقطعی بود و بنا شد که روغن مایع به مقدار کافی در بازار عرضه شود تا نگرانی‌ها از بین برود و از هفته آینده هم عرضه روغن نباتی در سطح استان انجام خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که قیمت روغن تغییر کرده یا خیر یادآور شد: هیچ تغییر قیمتی در روغن وجود ندارد و اندک تغییر ممکن است به دلیل هزینه حمل و نقل و نگهداری و… باشد اما اینکه گفته می‌شود قیمت روغن سه تا چهار برابر افزایش یافته کاملا کذب است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1666309
ارسال نظر
نظرات