شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 13:49 منتشر شده در مورخ: 1399/08/22 شناسه خبر: 1666562
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر مطرح کرد؛

تقسیم کار در میان نمایندگان استان/ پیگیر حل مشکلات حاشیه‌نشینی هستیم

تقسیم کار در میان نمایندگان استان/ پیگیر حل مشکلات حاشیه‌نشینی هستیم
متفکر آزاد گفت: در بین نمایندگان استان تقسیم کار کرده‌ایم و این موضوع از عوامل مهم در پیشبرد اهداف توسعه ای استان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، روح الله متفکرآزاد پیش از ظهر امروز در جلسه هم اندیشی با مدیران و کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اظهار داشت: تمرکز نمایندگان در سال نخست فعالیت خود بر مسائل معیشتی و اقتصادی مردم بود زیرا این دغدغه اصلی‌ترین دغدغه نمایندگان بود.

وی با اشاره به اولویت‌بندی طرح‌ها در مجلس و افزایش کارآیی آن گفت: امیدواریم این روال تا پایان این دولت ادامه یافته و همکاری‌ها با دولت منسجم و هدفدار باشد. پیگیری پروژه‌ها جزو فعالیت‌های روزمره نمایندگان است و از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تقاضا داریم با ارائه گزارش‌ها و تحلیل‌های به هنگام نمایندگان را در پیگیری دقیق‌تر این پروژه‌ها یاری کند.

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس به پیگیری بحث حاشیه نشینی در تبریز و برگزاری چندین جلسه با دکتر نوبخت در این خصوص اشاره کرد و عنوان کرد: پیگیر طرح‌های اجرایی برای حل مشکل حاشیه‌نشینی در تبریز هستیم که جز چند شهر اول در مساله حاشیه‌نشینی است.

وی تقسیم کار بین نمایندگان استان را نشان از همدلی و اتحاد بین نمایندگان دانست و یادآور شد: این موضوع از عوامل مهم در پیشبرد اهداف توسعه ای استان است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1666562
ارسال نظر
نظرات