شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 12:02 منتشر شده در مورخ: 1399/08/25 شناسه خبر: 1667262
فرماندار بوشهر:

برخی مشکلات زیبنده مرکز استان بوشهر نیست

برخی مشکلات زیبنده مرکز استان بوشهر نیست
جمشیدی گفت: هرچند برخی مشکلات زیبنده مرکز استان نیست، اما تلاش می‌شود با اولویت بندی طرح‌ها در راستای برطرف کردن مشکلات مردم گام‌های مهم برداشته شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس، عباس جمشیدی صبح امروز در شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، گفت: برگزاری چنین جلساتی تخصصی است و باید مباحث مرتبط با کارشناسی های تخصصی آسیب شناسی شود. این جلسات باید با هم افزایی دستگاه های مرتبط و کار تخصصی نقاط ضعف و قوت آسیب شناسی شود.

فرماندار بوشهر با اشاره به ضروری بودن کار جهادی و همه جانبه در این زمینه، اظهار کرد: برنامه ریزی ها در این خصوص باید به گونه ای باشد تا با آگاهی بخشی و دادن آموزش های لازم  به افراد جامعه بتوانیم تلاش کنیم که افراد سالم آلوده نشوند و در مرحله بعدی نیز نظارت بر مراکز ترک اعتیاد  مورد توجه باشد.

جمشیدی افزود: آگاه سازی و فرهنگ سازی به عنوان ابزارهای پیشگیری و بالا بردن سطح آگاهی و هوشیاری جامعه باید الویت اصلی قرار گیرد.

فرماندار بوشهر گفت: کارهای بزرگی در مرکز استان در حوزه آبرسانی، گازرسانی، رفع مشکل جیره بندی آب، اصلاح برخی زیرساخت‌های شهری و نوسازی مراکز جامع سلامت انجام شده است، اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی وجود دارد.

جمشیدی اضافه کرد: هنر مدیریت این است که در شرایط سخت بتوان تدبیر و تلاش کند در این مدت با وجود محدودیت اعتبار، کارهای ماندگاری در مرکز استان انجام شود.

وی بیان کرد: هرچند برخی مشکلات زیبنده مرکز استان نیست، اما تلاش می‌شود با اولویت بندی طرح‌ها در راستای برطرف کردن مشکلات مردم گام‌های مهم برداشته شود.

 

انتهای پیام//

https://www.dana.ir/1667262
ارسال نظر
نظرات