شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 17:01 منتشر شده در مورخ: 1399/08/26 شناسه خبر: 1667687
استاندار گیلان در بازدید از دو پروژه جهش تولید:

ایجاد چهار هزار شغل با اجرای ۹۸پروژه جهش تولید در گیلان پیش بینی می شود

ایجاد چهار هزار شغل با اجرای ۹۸پروژه جهش تولید در گیلان پیش بینی می شود
ارسلان زارع با اشاره به پیش بینی ایجاد بالغ بر چهار هزار شغل با اجرای ۹۸پروژه جهش تولید استان، گفت: تأکید کرده ام برای پویایی هرچه بیشتر از جوانان علاقمند به فعالیت در این مجموعه ها بهره گرفته شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، ارسلان زارع ظهر امروز پس از بازدید از روند اجرای دو پروژه جهش تولید در روستای ضیابر شهرستان صومعه‌سرا و سیاه‌اسطلخ شهرستان رشت اظهار کرد: در راستای اجرای سیاست های راهبردی اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب و برنامه های دولت تدبیر و امید برای تحقق شعار جهش تولید ، اقدامات خوبی در استان انجام شده است.

وی با اشاره به 98 پروژه جهش تولید در گیلان خاطرنشان کرد: از این میزان عملیات اجرایی 68 پروژه آغاز شده و با اقدامات حمایتی صورت گرفته از سوی دولت و معرفی به بانک ها برای دریافت تسهیلات، شاهد روند مثبتی در این ارتباط هستیم.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه برخی از واحدهای جهش تولید در راستای تأمین مواد اولیه موردنیاز شرکت های دیگر فعالیت دارند، گفت: برای اجرایی شدن پروژه های جهش تولید گیلان، یک‌هزار و 200 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی و تأمین شده که کارآفرینان پس از انجام فرآیند صدور مجوزها به بانک های عامل، معرفی می شوند.

وی افزود: امیدواریم که قریب به اتفاق 68 پروژه از 98 پروژه جهش تولید تا پایان سال جاری و تعداد باقیمانده نیز تا فصل بهارسال آینده به اتمام برسند و وارد چرخه تولید شوند.

استاندار گیلان همچنین به پیش بینی ایجاد بالغ بر چهار هزار نفر اشتغال در پروژه های جهش تولید اشاره کرد و گفت: تأکید کرده ام برای پویایی هرچه بیشتر ، از جوانان علاقمند به فعالیت در این مجموعه ها بهره گرفته شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1667687
ارسال نظر
نظرات