شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:45 منتشر شده در مورخ: 1399/08/27 شناسه خبر: 1667964
سید غنی نظری:

مهاجرت ها از خلخال و کوثر نگران کننده است

مهاجرت ها از خلخال و کوثر نگران کننده است
نماینده مردم خلخال و کوثر گفت: نوبخت دروغگوترین فرد دولت است که تاکنون هرآنچه برای مردم خلخال و کوثر قول داده بود، عمل نکرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، سید غنی نظری صبح امروز در نشست نمایندگان و مسئولان استان اردبیل با فرمانده قرارگاه خاتم با انتقاد از معاون برنامه و بودجه دولت مبنی بر اینکه  نوبخت هیچ توجهی به منطقه خلخال و کوثر در امر تقسیم مساوات بودجه عمل نکرده است اظهار داشت: اقای نوبخت دروغگوترین فرد دولت است که تاکنون هرآنچه برای مردم خلخال و کوثر قول داده بود، عمل نکرده است.

وی با اشاره به اینکه مردم شهرستان های خلخال و کوثر به تدریج در حال مهاجرت از محل زندگی خود هستند افزود: بسیاری مناطق روستایی و شهری به شدت در حال کاهش آماری از بعد خانوار و منابع انسانی که بسیار نگران کننده است.

نماینده مردم خلخال و کوثر نبود زیرساخت های مناسب این مناطق، و عدم وجود کارخانه و افزایش بیکاری اهالی این‌منطقه علل اصلی مهاجرت ها عنوان کرد.

وی تصریح کرد: تونل الماس خلخال یکی از مطالبات و نیاز اصلی مردم شهرستان خلخال است که امروزه به مطالبه عمومی ملی و استانی تبدیل شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1667964
ارسال نظر
نظرات