شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:43 منتشر شده در مورخ: 1399/08/27 شناسه خبر: 1668034

دیدار فرمانده سپاه کردستان با خانواده شهید "محمد کریم محمدی"

دیدار فرمانده سپاه کردستان با خانواده شهید "محمد کریم محمدی"
سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با حضور در منزل شهید محمد کریم محمدی با خانواده این شهید دیدار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از خانواده شهید محمد کریم محمدی دیدار و شرکشی کرد.

 فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در این دیدار مادران و همسران شهدا را الگوی صبر، مقاومت و ایستادگی خواند و از آنان به عنوان یادگاران گهرباری یاد کرد که همواره شایسته تقدیر و سپاسگزاری‌ جامعه بوده و خواهند بود.

سردار حسینی افزود: جانبازان، شهدا و ایثارگران با  گذشتن از جان خود نظام و ملت را بیمه کردند و اگر مقاومت و جانفشانی آنان در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نبود، اکنون ما در آرامش و امنیت زندگی نمی کردیم.

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر در این دیدار روحیه بالای خانواده شهدا و جانبازان را بسیار ارزشمند دانست و یادآور شد: این روحیه برای همه ما عبرت انگیز است و باید الگویی برای جوانان ما باشد.

وی افزود: شهیدان گلگون کفن این مرز و بوم به پشتوانه و با حمایت خانواده و برای دفاع از اسلام و انقلاب و حفظ نظام اسلامی به میدان جنگ رفتند پس نباید بگذاریم  فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به دست فراموشی سپرده شود به همین  دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگر باید از اولویت های مدیران باشد.

بر اساس این گزارش گوهرتاج قزوینی نمونه بارز یک زن ایثارگر است، شیرزنی که جدای از همسر، مادر شهید است و داغ شهادت دو برادر هم بر دل دارد و بخشی از جسمش را در روزهای دفاع از مرز و بوم تقدیم کرده و در خیل عظیم جانبازان قرار گرفته است او که به قول خودش بزرگترین افتخارش این است که حضرت آقا درباره‌اش فرمودند "گوهرتاج قزوینی، زینب کردستان است".

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1668034
ارسال نظر
نظرات