شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:36 منتشر شده در مورخ: 1399/08/27 شناسه خبر: 1668054
نماینده بجنورد خبر داد؛

رفع مشکل افزایش شهریه دانشجویان روانشناسی بالینی کشور

رفع مشکل افزایش شهریه دانشجویان روانشناسی بالینی کشور
دانشجویان مقطع ارشد روان شناسی بالینی در زمان انتخاب واحد ترم جاری با افزایش صدرصدی شهریه روبه رو شدند که نماینده بجنورد خبر از حل این مشکل در مجلس داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، اعتراض دانشجویان روانشناسی بالینی به این دلیل است که دانشجویان این رشته زیرمجموعه رشته های «وزارت بهداشت» قرار گرفته اما مدرک نهایی آن ها را «وزارت علوم» صادر می شود اما شهریه دانشگاه آن ها بر اساس نرخ مصوب «وزارت بهداشت» محاسبه می شود.

دانشجویان این رشته، مشکل خود را با محمد وحیدی نماینده مردم شهرستان های بجنورد، گرمه و جاجرم، راز و جرگلان، مانه و سملقان مطرح کرده و درخواست پیگیری داشتند.
 
وحیدی در گفت و گو با خبرنگار ما، ضمن تاکید بر ضرورت توجه به اقتصاد و معیشت دانشجویان در وضعیت کنونی، از پیگیری های خود برای رفع این مشکل خبر داد.
 
وحیدی با بیان اینکه مشکل دانشجویان این رشته را با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی کشور مطرح کرده است، افزود: معاون دانشگاه آزاد اسلامی کشور قول مساعد برای رفع این مشکل طی روزهای آینده را داد و اعلام کرد که این موضوع به زودی به تمام دانشگاه های آزاد کشور ابلاغ می شود تا شهریه آنان به شیوه سابق محاسبه شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1668054
ارسال نظر
نظرات