شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 16:14 منتشر شده در مورخ: 1399/08/27 شناسه خبر: 1668089
سردار سعید محمد:

تمرکز قرارگاه خاتم در تکمیل پروژه های مغفول مانده اقتصاد مقاومتی/ توسعه زیرساخت های اردبیل جزو اولویت ها است

تمرکز قرارگاه خاتم در تکمیل پروژه های مغفول مانده اقتصاد مقاومتی/ توسعه زیرساخت های اردبیل جزو اولویت ها است
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: اولویت قرارگاه خاتم در وهله اول خدمت به مردم و تکمیل پروژه های است که در گلوگاه های اقتصاد مقاومتی در حوزه های نفت و گاز و پتروشیمی وکشاورزی و... مغفول مانده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار سعید محمد امروز در حاشیه سفر به اردبیل در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: امروز در سفر به اردبیل مروی بر پروزه های در دست اجرای قرارگاه در استان داشتیم که از پیشرفت خوبی برخوردار بوده  و اکثر عملیات ای اجرایی روبه اتمام است.

وی افزود: برای استفاده از ظرفیت قرارگاه در توسعه زیرساخت های استان اردبیل تفاهم نامه ای منعقد  و پروژه هایی در کل استان اسان طراحی شده است که امیدواریم به مرحله اجرا برسد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با اشاره به هماهنگی قابل تحسین نمایندگان و مسئولان استان اردبیل گفت: توسعه زیر ساخت های شهری در کل استان بخصوص استان اردبیل جزو برنامه های عمرانی قرارگاه خواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که اولویت قرارگاه خاتم در کشور چیست  تصریح کرد: اولویت قرارگاه خاتم در وهله اول خدمت به مردم و تکمیل  پروژه های است که در گلوگاه های اقتصاد مقاومتی در حوزه های نفت و گاز و پتروشیمی وکشاورزی و... مغفول مانده است.

وی با اشاره به بدهی دولت به قرارگاه اظهار داشت: بدهی دولت در دست پیگری است و نمایندگان نیز در این رایطه جلساتی با دولتمران  برگزار کرده اند که امیدواریم با پرداخت این بدهی ها دست قرارگاه برای پیشرفت عمرنی کشور باز تر شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1668089
ارسال نظر
نظرات