شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 16:14 منتشر شده در مورخ: 1399/08/27 شناسه خبر: 1668098
نماینده مردم رشت:

حفظ حق و حقوق کارگران خط قرمز ما است/ نباید بگذاریم پوشش دیگری رقم بخورد

حفظ حق و حقوق کارگران خط قرمز ما است/ نباید بگذاریم پوشش دیگری رقم بخورد
محمدرضا احمدی نماینده رشت با اشاره به اینکه حفظ حق و حقوق کارگران خط قرمز ماست، افزود: اجازه نمی دهیم که هر کسی که ادعای سرمایه گذاری و مدیریت دارد، ورود کند و خدایی ناکرده اتفاق بدی برای استان گیلان و شهرستان رشت رقم بخورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا احمدی، نماینده مردم رشت در مجلس در گفتگو با خبرنگار ۸دی در رابطه با مشکلات کارخانه های گیلان از جمله عدم ثبات مدیریتی و روی کارآمدن مدیران غیربومی، اظهار کرد: مدیریت استان از جمله شخص استاندار و فرماندار در این مواقع باید به جد وارد شوند.

وی با بیان اینکه تغییر تحولات در استان را باید استاندار، فرماندار و مسئولین استان در جریان باشند، گفت: کارگرانی که در این شرکت مشغول هستند نیز از سوء تدبیر آسیب می بینند و بعد این ماجرا با بنده تماس گرفتند.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه در رابطه با وضعیت واگذاری کارخانه با دادستان نیز دیدار داشتم، گفت: باید دقت کنیم که چه کسی این شرکت را می خواهد بخرد تا پوشش دیگری اتفاق نیفتد و همت خواهیم کرد که این اتفاق نیفتد.

احمدی با اشاره به اینکه حفظ حق و حقوق کارگران خط قرمز ماست، افزود: اجازه نمی دهیم که هر کسی که ادعای سرمایه گذاری و مدیریت دارد، ورود کند و خدایی ناکرده اتفاق بدی برای استان گیلان و شهرستان رشت رقم بخورد.

نماینده مردم رشت در مجلس در خصوص واگذاری کارخانه به فرد دارای اهلیت، گفت: باید بدنبال سرمایه گذار باشیم، سرمایه گذاری که امتحان پس داده باشد و مسئولین استان همه باید برای حفظ ظرفیت استان در ایجاد اشتغال و... پای کار باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1668098
ارسال نظر
نظرات