شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 17:38 منتشر شده در مورخ: 1399/08/28 شناسه خبر: 1668368

اجرای 67 عنوان برنامه ویژه هفته بسیج در پارس آباد/ مردم احتکار و گران‌فروشی را به 114 اعلام کنند

اجرای 67 عنوان برنامه ویژه هفته بسیج در پارس آباد/ مردم احتکار و گران‌فروشی را به 114 اعلام کنند
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس آباد گفت: در طول هفته بسیج بیش از 67 عنوان برنامه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان اجرا می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل اتز سبلان‌ما، سرهنگ پاسدار حسن نوری ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار داشت: در طول هفته بسیج بیش از 67 عنوان برنامه فرهنگی، اجتماعی و وزشی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان اجرا خواهد شد.

وی افزود: در اجرای برنامه‌های حضوری و میدانی گرامیداشت هفته بسیج به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا محدودیت وجود دارد و عمده برنامه‌های گرامیداشت این هفته در بستر فضای مجازی برگزار می شود.

 فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس آباد گفت: طرح شهید سردار سلیمانی یکی از طرح ها و برنامه های مهم بسیج در رروزهای آتی است که با همکاری بهداشت و با هدف کاهش و از بین رفتن ویروس منحوس کرونا از جامعه اجرا می شود.

سرهنگ نوری با بیان اینکه مردم گزارش‌های احتکار و گران‌فروشی را به اطلاعات سپاه گزارش کنند، گفت: شهروندان عزیز می توانند تمام گزارش‌های گران‌فروشی، احتکار کالا، مفاسد اقتصادی را به سامانه ۱۱۴ اطلاعات سپاه اعلام کنند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1668368
ارسال نظر
نظرات