شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:00 منتشر شده در مورخ: 1399/08/28 شناسه خبر: 1668381
عضو هیات رئیسه مجلس مطرح کرد؛

توسعه چشمگیر آذربایجان شرقی از نتایج سفر فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) خواهد بود

توسعه چشمگیر آذربایجان شرقی از نتایج سفر فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) خواهد بود
متفکر آزاد، عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: تفاهم نامه های امضا شده در جریان سفر فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) به تبریز منجر به توسعه چشمگیر آذربایجان شرقی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تبریزبیدار، روح الله متفکرآزاد با مبارک خواندن سفر فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) سپاه برای تبریز و استان گفت: در سفر سردار محمد به تبریز، تفاهم نامه برای اجرای پروژه های حیاتی و سخت، جهت توسعه تبریز و آذربایجان شرقی امضا شد.

وی افزود: ۴ تفاهم نامه بین مسئولین استان و شهر با فرمانده محترم قرارگاه امضا شد که از اهم این پروژه ها، ساخت ۲۰۰۰ واحد مسکن برای رفع حاشیه نشینی تبریز بود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: همچنین تعدادی تفاهم نامه برای سایر حوزه های آب و عمران شهری، منعقد شد و امیدواریم که اثرات آنها پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر استان باشد.

متفکر آزاد ضمن اشاره به نقش برجسته سرمایه گذاران گفت: از سرمایه گذاران داخل و خارج استان، اعم از بخش خصوصی و دیگر مجموعه ها دعوت به سرمایه‌گذاری در آذربایجان شرقی و تبریز می کنیم.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: معتقدیم تبریز می‌تواند نقش هاب (اتصالی) در تمام حوزه های شمال‌غرب کشور و حتی کشورهای همسایه را ایفا کند؛ هاب تجاری، هاب ترانزیتی، هاب گردشگری از جمله ظرفیت های مهم استان و تبریز می باشد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1668381
ارسال نظر
نظرات