شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:57 منتشر شده در مورخ: 1399/08/28 شناسه خبر: 1668440

رسالت بسیج حفظ انقلاب در هر شرایطی است/ اجرای ۷۰۷ عنوان برنامه در هفته بسیج

رسالت بسیج حفظ انقلاب در هر شرایطی است/ اجرای ۷۰۷ عنوان برنامه در هفته بسیج
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: رسالت بسیج حفظ انقلاب در همه شرایط از جمله محرومیت‌زدایی در بحث حوادث، کرونا و ... است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز، سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری بعد از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: قدرت بسیج بیشمار است و به فرموده مقام معظم رهبری لازم است  تمامی اقدامات بسیج رسانه ای شود.

وی با اشاره به اینکه اطلاع رسانی ها امید آفرینی را به دنبال دارد تصریح کرد: هرکس دل در گرو انقلاب داشته باشد بسیجی است.

اکبری با اشاره به اینکه سال های گذشته در هفته بسیج برنامه های متنوعی برگزار می شد بیان داشت: امسال به خاطر کرونا از فضاهای دیگر باید استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه رسالت بسیج حفظ انقلاب در همه شرایط است گفت: بسیج در حوادث،محرومیت زدایی، عمران و آبادانی ، کرونا و ... نقش پررنگ و تاثیر گذاری داشته است.

سردار اکبری بیان داشت: هم زمان با هفته بسیج ۷۰۷ عنوان برنامه در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه بنا بود در هفته بسیج یک سری تجمعاتی را داشته باشیم اما به خاطر کرونا برنامه ها لغو شد اظهار کرد: ما تابع برنامه های کشور هستیم .

سردار اکبری با بیان اینکه روز ۵ آذر مقام معظم رهبری سخنرانی به صورت زنده دارند گفت: بسیجیان ما با  کد ۱۱۰ به شماره ۹۸۶۶۰۰۰۰۰۵۴ اعلام حضور می کنند.

وی به طرح سپهبد حاج قاسم سلیمانی نیز اشاره کرد و گفت:  بسیج با طرح سپهبد حاج قاسم سلیمانی با تمام ظرفیت برای قطع زنجیره کرونا ورود پیدا می کند.

سردار اکبری بیان داشت: بسیج هرجایی که نیاز به ورود داشته باشد با همه توان و تجهیزات ورود پیدا می کند و به دنبال طرح ۱۷ ربیع الاول سالروز تولد پیامبر(ص)  برای کنترل قیمت ها و گران فروشی ها ،کم فروشی، قاچاق، احتکار و ... به گفته مقام معظم رهبری ورود پیدا می کند.

وی همچنین به کمک مومنانه اشاره و خاطر نشان کرد: از ابتدای ویروس کرونا تا کنون ۶۷ میلیارد تومان کمک های نقدی و غیر نقدی جمع آوری  و به دست آسیب دیدگان از ویروس کرونا رسیده است.

سردار اکبری  تشریح کرد: سپاه در زمینه اشتغال زایی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد ورود پیدا کرده و تفاهم نامه ای در همین راستا منعقد کرده است.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1668440
ارسال نظر
نظرات