شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 12:30 منتشر شده در مورخ: 1399/08/29 شناسه خبر: 1668703
فرمانده سپاه نینوا گلستان خبرداد؛

آغاز اجرای طرح شهید سلیمانی در مبارزه با کرونا/ با تفکر بسیجی هر مشکلی حل شدنی است

آغاز اجرای طرح شهید سلیمانی در مبارزه با کرونا/ با تفکر بسیجی هر مشکلی حل شدنی است
فرمانده سپاه نینوا گلستان از آغاز اجرای طرح شهید سلیمانی برای مبارزه با کرونا خبر داد و گفت: با تفکر بسیجی هر مشکلی حل شدنی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ جلسه تبیین طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی امروز با حضور سردار ملک شاهکوهی ؛ فرمانده سپاه نینوا ، دکتر مکتبی ؛ معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان ، دکتر فاضل ؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی استان  برگزارشد.

سردار علی ملک شاهکوهی در این جلسه اظهارکرد: هدف این طرح مبارزه با کرونا بر اساس رهگیری، پیگیری و پیشگیری از شیوع بیماری در ابعاد وسیع است.

وی افزود: طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بر اساس فرمان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در خصوص ورود دوباره جهادگران بسیجی برای مبارزه با کرونا اجرا خواهد شد.

ملک شاهکوهی بیان کرد: به دفعات مکرر شاهد این بوده ایم که هرجا کار به مردم سپرده شد و تفکر جهادی بسیج را حاکم کرده ایم مشکلات رفع شد.


تشریح طرح شهید سلیمانی

فرمانده سپاه نینوا گلستان در تشریح  این طرح بیان کرد: فرمانده این قرارگاه استاندار گلستان خواهد بود و سپاه نینوا فرماندهی عملیات و اجرا طرح را عهده دار خواهد بود.

ملک شاهکوهی ادامه داد: این طرح با شعار هر خانه یک پایگاه سلامت راه اندازی خواهد شد تا ضریب حساسیت مردم در قبال این ویروس منحوس بالا رفته و افراد ناقل به قرنطینه بروند.

وی گفت: گرچه شرایط استان همچون دیگر استان‌های کشور بحرانی نیست اما دلخوش کردن به این موضوع خطرآفرین است و کوچک‌ترین غفلت خسارات جبران ناپذیری ایجاد خواهد کرد.

گفتنی است؛ طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور حضور فعالانه بسیج در مبارزه با ویروس منحوس کرونا از هفته بسیج آغاز خواهد شد

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1668703
ارسال نظر
نظرات