شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 13:04 منتشر شده در مورخ: 1399/08/29 شناسه خبر: 1668707
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قم خبر داد:

کشف 780 کارتن کاپوچینو قاچاق در محور مواصلاتی استان قم

کشف 780 کارتن کاپوچینو قاچاق در محور مواصلاتی استان قم
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قم از کشف مقدار 780 کارتن کاپوچینو قاچاق توسط مامورین در حین کنترل خودروهای عبوری مستقر در محور مواصلاتی اراک - قم خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی ریاضی در گفتگو با خبرنگار  قم فردا، با اشاره به کشف کالای قاچاق در محورهای استان قم اظهار داشت: مامورین در حین کنترل خودروهای عبوری مستقر در محور مواصلاتی اراک - قم به یک دستگاه خودروی پژو مظنون و پس از توقیف، در بازرسی از خودرو مذکور مقدار 780 کارتن کاپوچینو قاچاق کشف و مراتب طی گزارشی جهت سیر مراحل رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم ارسال گردید.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قم افزود: با تشکیل پرونده، شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی قم پس از احضار متهم و استماع اظهارات و اخذ آخرین دفاعیات متهم، به دلیل عجز نامبرده از ارائه مدارک مثبته پس از رسیدگی، اتهام قاچاق را محرز و مسلم دانسته؛ متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه قاچاق به نفع دولت، با احتساب جزای نقدی بدل از ضبط خودرو حامل، جمعاً به پرداخت مبلغ 1,345,000,000 ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم نمود.

وی همچنین تصریح کرد: بر اساس قانون کلیه کالاهای مکشوفه توسط نیروی انتظامی (کاشف)، تحویل اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان گردید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1668707
ارسال نظر
نظرات