شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:53 منتشر شده در مورخ: 1399/08/29 شناسه خبر: 1668741
فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت خبر داد:

توزیع ۴۵۰۰ بسته معیشتی در سطح شهر رشت/ بسیج ذخیره پایان ناپذیر نظام جمهوری اسلامی است

توزیع ۴۵۰۰ بسته معیشتی در سطح شهر رشت/ بسیج ذخیره پایان ناپذیر نظام جمهوری اسلامی است
سرهنگ سیداکبر قاسمی با اشاره به برگزاری ۵۰۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در شهرستان رشت گفت: بیش از ۴۵۰۰بسته معیشتی توسط حوزه های مقاومت بسیج در مناطق مختلف رشت تقدیم مردم نیازمند می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، سیداکبر قاسمی، فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت پیش از ظهر امروز در نشست خبری تشریح برنامه های هفته بسیج با اشاره به شعار امسال بسیج پیشروی خدمت و امیدآفرین، اظهار کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب بسیج بزرگترین شبکه اجتماعی، فرهنگی و نظامی در دنیا و حرکتی بی نظیر و متکی به اندیشه های انقلاب، اسلامی است که از متن جامعه و خانه های مردم و به ابتکار امام راحل جوشید.

قاسمی از بسیج بعنوان موقعیتی برای تبدیل تهدید ها به فرصت یاد کرد و افزود: کمتر از یک‌ماه پس از حادثه ۱۳آبان و واقعه تسخیر سفارت آمریکا نهاد مردم جوش بسیج تشکیل شد و تبدیل به ذخیره پایان ناپذیر برای نظام جمهوری اسلامی شد.

وی با اشاره به حرکت در ایجاد تمدن نوین اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب گفت: بسیج مجموعه ای از جوانان مومن، باانگیزه، با اعتماد به نفس به قابلیت های خود و پای کار در مقابل تمام نقشه ها و فتنه های دشمنان است و در مقابل دشمن درصدد القای بی انگیزگی و سستی در بین جوانان است.

قاسمی با تاکید بر الگو گرفتن از راه و روش شهدا برای پرورش شجره طیبه بسیج ابراز کرد: بسیج در ۴۱سال انقلاب اسلامی منشاء‌ خیر و برکت بوده و خواب راحت را از چشم استکبار زدوده است.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت ادامه داد: مجموعه بسیج نهادی مردمی و انعطاف پذیر در مشکلات و حوادث مختلف از ساخت خانه محرومین تا خدمات بهداشتی و ضدعفونی و… است که بنا به اقتضای جامعه خدمات خود را ارائه می دهد و در شرایط خاص بسرعت وارد عمل و خدمت به مردم می شود.

بسیج‌ قطب نمای بصیرت و دشمن شناسی در نقشه بر آب کردن نقشه دشمنان

وی با تاکید بر اینکه بسیج قطب نمای بصیرت و دشمن شناسی جهت نقشه بر آب کردن نقشه دشمنان است، اضافه کرد: حفظ حراست از اصل انقلاب و نظام، حفظ حراست از هویت اسلامی و نظام و انقلاب اسلامی از جمله ۳مأموریت اصلی بسیج بنا به فرمایش رهبرمعظم انقلاب است.

قاسمی با اشاره به برگزاری ۵۰۰برنامه به مناسبت هفته بسیج در شهرستان رشت گفت: تاکنون ۴مرحله رزمایش “مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه در سطح رشت با اهدای بسته های معیشتی برگزار شده است و در هفته بسیج این رزمایش بصورت روزانه در هر ناحیه رشت برگزار می شود، گفت: بیش از ۴۵۰۰بسته معیشتی توسط حوزه های مقاومت بسیج در مناطق مختلف رشت تقدیم مردم نیازمند می شود.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت ادامه داد: سپاه ناحیه مرکزی رشت بصورت پایلوت در یک محله، پیشگام در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در بحث تب سنجی و توصیه های بهداشتی است که پیش از آغاز هفته بسیج خدمات خود را آغاز کرده است.

وی درباره دیگر برنامه های هفته بسیج توسط سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: ویزیت رایگان در هفت محله رشت با عنوان طرح جواد الائمه(ع)، افتتاح و تحویل ۱۰واحد مسکن محرومین برای مددجویان کمیته امداد و باتوجه به اینکه بسیج مولود مسجد است، افتتاح ۱۵ پایگاه مقاومت بسیج از دیگر برنامه های هفته بسیج است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1668741
ارسال نظر
نظرات