شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 14:42 منتشر شده در مورخ: 1399/08/29 شناسه خبر: 1668744
سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران خبر داد

ساعت کار میادین میوه و تره بار در دوره محدودیت‌های کرونایی تغییر نمی‌کند

ساعت کار میادین میوه و تره بار در دوره محدودیت‌های کرونایی تغییر نمی‌کند
سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام کرد: در اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، 250 میدان و بازار میوه و تره بار تهران به عنوان مشاغل گروه یک، مشمول محدودیت‌های ناشی از کرونا نشده است و ساعت کار آنها تغییر نمی‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، 250 میدان و بازار میوه و تره بار تهران به عنوان مشاغل گروه یک (مشاغل ضروری)، مشمول محدودیت‌های ناشی از کرونا نشده و ساعت کار آنها تغییر نمی‌کند.

بنابراین اعمال محدودیت‌های کرونایی از روز شنبه اول آذر آغاز می‌شود اما میادین و بازارهای میوه و تره بار همچون گذشته به فعالیت بی‌وقفه خود و خدمات‌رسانی به شهروندان ادامه خواهند داد.

بر اساس این اطلاعیه، میادین و بازارهای میوه و تره بار هر روز از ساعت 8 صبح تا یک ظهر و از ساعت 2 و نیم عصر تا 7 شب، باز هستند و با عرضه انواع میوه و محصولات فرنگی تازه و همچنین، سایر ارزاق و مایحتاج مورد نیاز شهروندان از جمله محصولات پروتئینی، کالاهای بازرگانی و مواد غذایی در خدمت شهروندان خواهند بود.

سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از عموم شهروندان درخواست دارد که به منظور حفظ سلامتی خودشان و دیگران، هنگام ورود به میادین میوه و تره بار، حتماً از ماسک استفاده کنند و ترجیحاً دستکش داشته باشند تا هنگام دستچین کردن محصولات مورد نیاز، دست‌هایشان آلوده نشود، ضمن اینکه رعایت فاصله‌گذاری از طریق عدم حضور خانوادگی در میادین، مراجعه به میادین در ساعات خلوت بین روز و حفظ فاصله فیزیکی با سایر مشتریان مورد تأکید است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1668744
ارسال نظر
نظرات