شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 13:46 منتشر شده در مورخ: 1399/08/30 شناسه خبر: 1668955

پرونده متهمان پتروشیمی در ایستگاه آخر

پرونده متهمان پتروشیمی در ایستگاه آخر
رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران ارزی و مفسدان اقتصادی از صدور بیش از ۸۰۰ صفحه رای متهمان پرونده پتروشیمی خبر داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قاضی اسداله مسعودی مقام در این باره گفته است که برای پرونده پتروشیمی تقریبا ۸۰۰ تا ۹۰۰ صفحه رای صادر شده و از آنجایی که اعداد و ارقام زیاد است، هنوز در مرحله انشای رای هستیم . پرونده پتروشمی ۱۵ متهم دارد که متهم ردیف اول آن رضا حمزه لو مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی است و مرجان شیخ الاسلامی، محمدحسین شیرعلی، مهدی شریفی نیک نفس، سید امین قریشی سربستانی و علی اشرف ریاحی متهمان متواری آن هستند.
 آن طور که قاضی مسعودی مقام اعلام کرده؛ اتهام متهمان این پرونده مشارکت و معاونت در اخلال کلان اقتصادی در حوزه پتروشیمی و توزیع ارز حاصل از صادرات محصولات پتروشیمی به میزان ۶ میلیارد و ۶۵۶ میلیون یورو است.
این پرونده در ۱۷ جلسه دادگاه علنی و به ریاست قاضی مسعودی مقام در شعبه سوم دادگاه ویژه جرائم اقتصادی رسیدگی شد.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره آخرین وضع رسیدگی به پرونده متهم محسن صالحی از مدیران سابق بانک مرکزی و سایر متهمان این پرونده گفت: از آنجا که در رسیدگی‌های دادگاه و پرونده‌ها تداخل وجود دارد و مشغول رسیدگی پرونده‌های متهمان انصاری و مدلل هستیم، در رسیدگی به این پرونده مقداری تاخیر افتاده است. سعی می‌کنیم هفته آینده اگر تعطیلی اعلام نشود، رسیدگی به این پرونده را در شعبه ۱۰۶۵ کیفری دو ادامه دهیم.

انتهای پیام/ا

https://www.dana.ir/1668955
ارسال نظر
نظرات