شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 15:35 منتشر شده در مورخ: 1399/08/30 شناسه خبر: 1668998

اهدای خون بسیجیان کردستان به مناسبت هفته بسیج

اهدای خون بسیجیان کردستان به مناسبت هفته بسیج
بسیجیان پیشکسوت کردستانی در اولین روز هفته گرامیداشت بسیج در قالب طرح سراسری نذر خون در مراکز سازمان انتقال خون استان حضور پیدا کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کردتودی، جانشین ستاد تخصصی بسیج سپاه بیت المقدس کردستان پیش از ظهر امروز در مرکز انتقال خون سنندج در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بسیج همواره در عرصه های مختلف پیشرو بوده و از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون نیز شاهد نقش آفرینی بسیجیان هستیم.

سرهنگ خسرو مسعودی افزود: بسیجیان استان کردستان طی چند ماه اخیر فعالیت چشمگیری در تولید ماسک و البسه بیمارستانی داشته اند و در مناطق محروم و حاشیه نشین اقدام به توزیع بسته های بهداشتی و معیشتی کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: از مشارکت در تامین بسته های معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه گرفته تا نذر اهدا خون شاهد حضور گسترده بسیجیان بوده ایم و امروز نیز در تداوم این حرکت انسان دوستانه شاهد حضور پیشکسوتان بسیجی هستیم.

مسعودی اظهار کرد: نذر خون بسیجیان در طول هفته بسیج تداوم خواهد داشت و این امر خداپسندانه در ایام و مناسبت های مختلف تکرار خواهد شد.

وی افزود: کردستان دارای دو مرکز انتقال خون در شهرستان های سنندج و سقز است و این دو مرکز امروز به صورت همزمان شاهد حضور بسیجیان برای اهدای خون بودند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1668998
ارسال نظر
نظرات