شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:54 منتشر شده در مورخ: 1399/08/30 شناسه خبر: 1669012
در جلسه هماهنگی دیدار با صنعت نفت مطرح شد؛

اعتراض پرسپولیس به اجرا نشدن طرح موزاییکی/ کامیابی‌نیا باید بخشیده می‌شد

اعتراض پرسپولیس به اجرا نشدن طرح موزاییکی/ کامیابی‌نیا باید بخشیده می‌شد
مسئولان باشگاه پرسپولیس در جلسه هماهنگی پیش از دیدار مقابل صنعت نفت آبادان به بخشیده نشدن کارت قرمز کمال کامیابی‌نیا اعتراض کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، بنا بر اعلام مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس، نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و نفت آبادان از سری رقابت‌های هفته دوم بیستمین دوره رقابت‌های لیگ‌برتر، جام خلیج فارس، ساعت 11 امروز (جمعه) به ریاست امیر داوودزاده، ناظر مسابقه، در سالن کنفرانس روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال، برگزار شد. از پرسپولیس افشین پیروانی و علیرضا اشرف، مدیران تیم و رسانه‌ای تیم، در این جلسه حضور پیدا کردند.

در این نشست بخش مهمی از صحبت‌ها، به مسایل مربوط به اجرای پروتکل‌های پیشگیرانه برابر کرونا، چون محدودیت‌های در نظر گرفته شده برای افراد، برای حضور در ورزشگاه، رختکن و مواردی از این دست اختصاص داشت.

پرسپولیس در این دیدار که اولین میزبانی خود را در فصل جدید انجام خواهد داد، یکدست سرخپوش است و دروازه‌بان مشکی می‌پوشد. صنعت نفت آبادان نیز در این بازی یکدست زردپوش خواهد بود و دروازه‌بان این تیم، طوسی به تن خواهد کرد. در این جلسه همچنین از سوی نماینده ورزشگاه آزادی اعلام شد که با درخواست ارائه شده از سوی باشگاه پرسپولیس، برای اجرای طرح موزاییکی، روی سکوهای ورزشگاه مخالفت شده است.

این مسئله در حالی مطرح شد که پرسپولیس، میزبان مسابقه است. افشین پیروانی هم با اعلام این‌که در دیگر بازی‌ها سکوها برای انجام طرح‌های هواداری، در اختیار تیم میزبان بوده است، به این موضوع معترض شد.

وی عنوان کرد: این تبعیض و همچنین در اختیار میزبان نبودن سکوها که یک عرف بدیهی در فوتبال است، یک رفتار عجیب است و خواهان رسیدگی به این موضوع شد.

علیرضا اشرف، نیز به این مسئله اعتراض کرد که با وجود رویه بودن در سال‌های گذشته، کارت قرمز کمال کامیابی‌نیا بخشیده نشد. در حالی که تصاویر ویدویویی و نظر کارشناسان داوری موید این نکته بود که داور مسابقه در صدور کارت زرد دوم و اخراج بازیکن، مرتکب اشتباه شده است.

وی عنوان کرد: کمیته داوران در نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس، اشتباه داور را تایید ولی اعلام کرد به دلیل قوانین، امکان برگرداندن کارت، وجود ندارد، در حالی که این ادعا درست نیست و قبلا چنین اتفاقی افتاده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669012
ارسال نظر
نظرات