شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 16:26 منتشر شده در مورخ: 1399/08/30 شناسه خبر: 1669016

8 نمونه مثبت کرونا در هفته دوم لیگ برتر فوتبال!

8 نمونه مثبت کرونا در هفته دوم لیگ برتر فوتبال!
مدیر ایفمارک گفت: از تمامی تیم‌های حاضر در لیگ برتر پیش از مسابقات هفته دوم ۷۰۵ آزمایش کرونا گرفته شده که پاسخ آزمایش ۵ بازیکن و ۳ کادرفنی مثبت اعلام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس مرکز ایفمارک در گفت‌و‌گو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد شرایط آزمایش‌های کرونا در لیگ برتر فوتبال اظهارداشت: پیش از هفته دوم لیگ برتر 705 آزمایش کرونا از بازیکنان و مربیان تیم‌های لیگ برتری اخذ شد که فقط آزمایش 5 بازیکن و 3 عضو کادرفنی مثبت اعلام شد و این نفرات در قرنطینه قرار گرفتند. ناظران پزشکی سازمان لیگ فوتبال ایران نیز هم در هفته اول و هم در هفته دوم بر اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی تاکید و نظارت دارند و این پروتکل‌ها در تمامی مسابقات فوتبال به خوبی اجرایی شده است.

وی که به عنوان پزشک بانوی ایرانی در مسابقات لیگ قهرمانان در منطقه شرق آسیا در قطر حضور دارد گفت: در هفته دوم نیز از تمامی مسئولان برگزاری و اعضای کادر اجرایی مسابقات نیز آزمایش های کرونا و تست PCR  به صورت متمرکز اخذ شد. در هفته اول لیگ برتر نیز 732 مورد تست PCR  گرفته شده بود. در واقع در دو هفته لیگ برتر بالغ بر 1500 آزمایش کرونا گرفته شده است.

https://www.dana.ir/1669016
ارسال نظر
نظرات