شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 16:37 منتشر شده در مورخ: 1399/08/30 شناسه خبر: 1669017
امام جمعه سیریک مطرح کرد؛

نقشه دشمنان داخلی و خارجی، مصادره ذهن جوانان و امیدوار کردن آنها به آمریکا است

نقشه دشمنان داخلی و خارجی، مصادره ذهن جوانان و امیدوار کردن آنها به آمریکا است
حجت الاسلام سالاری گفت: جوانان ما مواظب باشند برخی از مسئولان و سیاست ورزان ما در تکاپوی بزرگنمایی و بزک کردن مذاکره با آمریکا هستند اما ملت ایران اشتباه گذشته را تکرار نخواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از هرمز؛ حجت الاسلام  محسن سالاری امام جمعه سیریک در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته شهرستان اظهار کرد: امروز باید شعار امام که فرمود: فرزندان بسیجی ام پاسدار اصول نه شرقی و نه غربی باشید را باید دولتمردان ما رعایت کنند.

وی افزود: باید مواظب بود که مستکبرین داخلی و خارجی با مصادره تحلیل و ذهن جوانان دل بستن به دولت جدید آمریکا را بزک نکند جوانان ما مواظب باشند برخی از مسئولان و سیاست‌ورزان ما در تکاپوی بزرگنمایی و بزک کردن مذاکره با آمریکا هستند ملت ایران اشتباه گذشته را تکرار نخواهد کرد و این تجربه ملی را پیشران حرکت خود قرار خواهد داد*

امام جمعه شهرستان سیریک ادامه داد: از حرکتی که در زمینه شناساندن سیریک از طرف مردم جوانان و مسئولان آغاز شده است تمام قد حمایت می میکنم.

سالاری تصریح کرد :جوانان سیریکی نباید روزی بر آنها بگذرد مگر اینکه برای دیده شدن سیریک عزیز کاری کنند و بگویند و بنویسند پیگیری کنند و سیریک و مشکلاتش را به چشم و گوش مسئولان برسانند.

وی اضافه کرد:عملکرد صاحبان املاک استیجاری در سیریک به شدت انتقاد دارم این افسارگسیختگی در اجاره بها چه منطقی دارد اجاره های سیریک روی بندر عباس و کیش را سفید کرده است حرص می‌زنند و نرخ‌های اجاره را بی‌جهت بالا می‌برند و چه میدانیم که این تورم ها چه به روز آن جوان بیکار شهرمان آورده است و نباید فراموش کنیم که اگر می‌خواهیم خدا رحممان کند باید ما هم مردم را رحم کنیم.

امام جمعه شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: یکی از تاکتیک های مبارزاتی اهل بیت و فرزندان خود اهل بیت هجرت بود مثل هجرت سید عبدالعظیم حسنی که در ایام ولادت ایشان هستیم از ویژگی های برجسته سید عبدالعظیم حسنی کمک به نیازمندان و محرومان بود، حضرت معصومه سلام الله علیها نیز که در ایام وفات ایشان هستیم از مصادیق مهم هجرت و یاری امام زمان خود یعنی علی بن موسی الرضا علیه السلام می باشد آنهم در ایامی که خیلی از نزدیکان علت پذیرش ولایتعهدی اجباری از طرف امام رضا را نمی‌فهمیدند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669017
ارسال نظر
نظرات