شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 22:50 منتشر شده در مورخ: 1399/08/30 شناسه خبر: 1669037
فرمانده سپاه مینودشت:

بیش از ۱۷۰ برنامه در هفته بسیج شهرستان مینودشت اجرا می شود

بیش از ۱۷۰ برنامه در هفته بسیج شهرستان مینودشت اجرا می شود
سرهنگ یعقوب مصطفی لو گفت: با شعار محوری بسیج، پیشرو خدمت، امید آفرین بیش از ۱۷۰ برنامه در هفته بسیج شهرستان مینودشت اجرا می شود که ۳۶ برنامه آن شاخص است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سرهنگ یعقوب مصطفی لو، فرمانده سپاه مینودشت در گفتگو با گلستان ما که به مناسبت هفته بسیج انجام شد؛ اظهار داشت: حضرت امام خمینی (ره) فرمودند: بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه ی مجاهدان از اولین تا آخرین امضاء نموداند.

وی ضمن تبریک این هفته به مردمی که دل در گرو انقلاب ذارند؛ گفت: دعایمان این است که این لشکر مخلص خدا ظرفیت جهانی پیدا کند تا دشمنان توان اهانت علیه پیامبر اعظم (ص) نداشته باشند و این‌ واسطه بساط ظلم برچیده و حضور امام زمان، جهان را پر از قسط و عدل کند.

وی یادآور شد: شهرستان مینودشت در چهل و یکمین سالگرد تاسیس نهاد مقدس بسیج با شعار محوری بسیج، پیشرو خدمت،امید آفرین بیش از ۱۷۰ برنامه را اجرایی خواهد کرد که از این بین ۳۶ برنامه آن شاخص است که عمده آنها در فضای مجازی اجرا خواهد بود.

فرمانده سپاه شهرستان مینودشت، برگزاری یادواره شهدا، معرفی شهدا و بسیجیان پیشکسوت در فضای مجازی، برنامه های ورزشی در شرایط سفید کرونایی در شهرستان، سرکشی از خانواده محترم شهدا و عطر افشانی گلزار شهدا، مسابقات فرهنگی در فضای مجازی، برنامه های روشنگری و تولید محتوا در فضای مجازی و کمک مومنانه که در ۵ آذر برگزار می شود را از جمله مهمترین برنامه های این هفته برشمرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669037
ارسال نظر
نظرات