شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 22:30 منتشر شده در مورخ: 1399/08/30 شناسه خبر: 1669048
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری رامیان خبر داد؛

تشکیل ۱۲ فقره پرونده قطع غیرمجاز درختان حومه توران فارس رامیان

تشکیل ۱۲ فقره پرونده قطع غیرمجاز درختان حومه توران فارس رامیان
رییس اداره منابع طبیعی شهرستان رامیان: تعداد 12 فقره پرونده ماده 42 قطع درختان جنگلی و ماده 48 حمل غیر مجاز چوب آلات جنگلی در منطقه توران فارس رامیان تشکیل و به مرجع قضایی ارسال شد که در حال رسیدگی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، پس از انتشار فیلمی مبنی بر قلع و قمع درختان جنگلی محدوده زیر خط گاز، حومه توران فارس، جنگل دلند که در فضای مجازی، یداله رجبلو رییس اداره منابع طبیعی شهرستان رامیان جوابیه به کانال های تلگرامی ارسال کرد.

متن این جوابیه به شرح ذیل است:

ضمن تشکر از مردم عزیز و همیاران طبیعت و اصحاب رسانه که همواره ما را در امر حفاظت و صیانت از انفال و منابع طبیعی یاری می رسانند به استحضار می رسانم که با تلاش شبانه روزی همکاران حفاظت و همکاری نیروی انتظامی و حمایت دستگاه قضایی در منطقه یاد شده اقدامات زیر انجام شده است.

تعداد 12 فقره پرونده ماده 42 قطع درختان جنگلی و ماده 48 حمل غیر مجاز چوب آلات جنگلی در منطقه مذکور تشکیل و به مرجع قضایی ارسال گردیده که در حال رسیدگی می باشند.

این اقدامات در طی یک سال گذشته انجام شده، که به همه پرونده ها رسیدگی شده و اخیرا هم یک پرونده در حال رسیدگی می باشد.

لذا از همه مردم عزیز تقاضا دارم هرگونه تخلف و تعرض به جنگل را به اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اطلاع و یا با شماره 1504تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

https://www.dana.ir/1669048
ارسال نظر
نظرات