شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 12:44 منتشر شده در مورخ: 1399/09/01 شناسه خبر: 1669259

«جشن سربرون» در جاده امام زاده داوود+ تصاویر جدید

«جشن سربرون» در جاده امام زاده داوود+ تصاویر جدید
تهیه کننده سریال «جشن سربرون» گفت: این روزها با رعایت پروتکل های بهداشتی در جاده امام زاده داوود مشغول تصویربرداری هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «حسن نجاریان» تهیه کننده سریال «جشن سربرون» گفت: این سریال همچنان در جاده امام زاده داوود در حال تصویربرداری است و تا زمانی که ستاد ملی مبارزه با کرونا تعطیلی پروژه ها را اعلام نکند، ما نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی به کارمان ادامه خواهیم داد.

وی با بیان بهبود حال عمومی «لاله اسکندری» نیز بیان داشت: حال عمومی این بازیگر خوب شده است و بیماری برطرف شده است اما هنوز بازی شان مقابل دوربین این سریال آغاز نشده است. 

این تهیه کننده درباره زمان پخش این سریال گفت: ما تا خرداد ماه سال آینده تصویربرداری خواهیم داشت و زمان پخش‌مان نیز مشخص نیست. 

نجاریان همچنین عنوان داشت: بعد از جاده امام زاده داوود، به اطراف شهریار و سپس به شهرک سینمایی غزالی خواهیم رفت. با اینکه در شهرک سینمایی دکورسازی نکردیم اما باید بخش هایی از لوکیشن ها را برای این سریال آماده کنیم.

«جشن سربرون» مجموعه ای ٣٠ قسمتی به تهیه‌کنندگی حسن نجاریان و کارگردانی مجتبی راعی است. این مجموعه به سفارش سیما فیلم تولید می شود و به روایت دوران قبل از مشروطه می پردازد.

در خلاصه داستان «جشن سربرون» آمده است: «بهادر»، کدخدای ایل پوسان با کدخدای طایفه همسایه «سرخو»، رقابت و مخالفتی دیرینه دارد. مدتی است آتش کینه ها خاموش شده است تا اینکه سرخو با اعتماد به نفس به خواستگاری دختری زیبا و کم سن و سال بهادر جهان پسند می آید. غافل از اینکه قرار است مدتی بعد جهان پسند به عقد پسرعموش درآید. بهادر قاطعانه با این وصلت مخالفت میکند. زخم های کهنه سرباز میکنند. هر دو طایفه از کدخدای خود حمایت میکنند. درگیری ابعاد بزرگتری می یابد و بهادر تلاش بزرگی را آغاز می کند.

حسین محجوب، محمود پاک نیت، لاله اسکندری ، فرخ نعمتی، قاسم زارع، داریوش کاردان، میرطاهر مظلومی، رامین ناصرنصیر، مهدی فقیه، کریم اکبری مبارکه، صدرالدین حجازی، نادر فلاح، بیوک‌میرزایی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669259
ارسال نظر
نظرات