شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 13:20 منتشر شده در مورخ: 1399/09/01 شناسه خبر: 1669265
فرماندار پلدختر:

محور پلدختر- خرم‌آباد بر اثر ریزش کوه مسدود شد

محور پلدختر- خرم‌آباد بر اثر ریزش کوه مسدود شد
رضائیان، فرماندار پلدختر گفت: محور پلدختر- خرم آباد بر اثر بارندگی شدید و ریزش کوه مسدود شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن رضائیان در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: از عصر روز گذشته با فعال شدن سامانه بارشی و ریزش کوه، جاده پلدختر- خرم آباد در منطقه گاو زرده مسدود شد.

وی با بیان اینکه با توجه به عرض کم جاده، رانندگان نباید در این محور حرکت کنند افزود: هم اکنون با مسدود شدن یک طرف جاده در منطقه محل ریزش، تردد به کندی صورت می گیرد و با توجه به از بین رفتن زیر ساخت های اولیه جاده بر اثر سیلاب سال گذشته، نیازمند است رانندگان با توجه به لغزندگی جاده، نکات ایمنی رعایت کنند.

فرماندار پلدختر با تاکید بر اینکه لازم است ترددهای غیرضروری محلی نیز کاهش یابد عنوان کرد: باتوجه به اعمال محدودیت های ترددی کرونایی به نقاط قرمز، وسایل نقلیه از شهرستان پلدختر نمی توانند به خرم آباد سفر کنند در غیر این صورت مشمول جریمه نقدی می‌شوند.

وی با بیان اینکه هم اکنون عوامل راهداری پلدختر در حال انجام عملیات بازگشایی جاده هستند گفت: رانندگانی که قصد تردد از این محور را دارند از محور جایگزین چول هول- پل زال-آزادراه استفاده کنند. توصیه می شود مردم تا عادی شدن شرایط جوی از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669265
ارسال نظر
نظرات