شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 13:56 منتشر شده در مورخ: 1399/09/01 شناسه خبر: 1669274
جانشین فرماندهی سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) مطرح کرد:

حضور فعال مردم در عرصه کمک مومنانه/استفاده از ظرفیت بسیج برای تکمیل و توزیع بسته های معیشتی

حضور فعال مردم در عرصه کمک مومنانه/استفاده از ظرفیت بسیج برای تکمیل و توزیع بسته های معیشتی
جانشین فرماندهی سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) با اشاره به استفاده از ظرفیت بسیج برای تکمیل و توزیع بسته های معیشتی، گفت: مردم ایران در تمام عرصه های کمک رسانی به هموطنان خود حضور فعال و مستمری دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ محمد رضا موحد در گفتگو با خبرنگار  قم فردا با اشاره به اینکه امروز محرومیت زدایی و کمک مومنانه به یک ضرورت تبدیل شده است، اظهار داشت: حضرت آقا بارها و بارها کمک مومنانه را تایید و تعابیر زیبایی درباره آن و ادامه این نهضت بیان کردند.
وی ادامه داد:مردم ایران اسلامی همیشه در سخت ترین شرایط در صحنه ها حضور دارند. امروز هم در صحنه کمک رسانی به هموطنان خود پای کار هستند گرچه بسیاری از مردم خود نیازمند هستند هم بازهم از کمک کردن دریغ نمی کنند.
جانشین فرماندهی سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی علاوه بر هموطنان به فکر مسلمانان دیگر کشورها نیز هستند، گفت:کمک مومنانه و کمک به افراد نیازمند از ابتدای انقلاب تا به امروز ادامه داشته است و انشالله ادامه هم خواهد داشت.
وی عنوان داشت: کمک های مومنانه مردمی است و ما از خیرین در خواست داریم تا در حدتوان در این شرایط سخت اقتصادی که بسیاری از نیازمندان به نان شب هم محتاج هستند، پای کار بیایند و همانطور که تاکنون کمک کرده اند بازهم کمک کنند.
موحد با اشاره به اینکه مردم می توانند کمک های خود را به پایگاه های بسیج ارائه دهند، خاطرنشان کرد: سپاه هم از ظرفیت بسیج در تکمیل و توزیع این بسته های معیشتی استفاده خواهد کرد.
وی تاکید کرد: بسیج و سپاه در کنار مردم برای کمک مومنانه حضور دارند و امروز این مسئله تبدیل به یک ماموریت شده است.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669274
ارسال نظر
نظرات