شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:20 منتشر شده در مورخ: 1399/09/01 شناسه خبر: 1669315
مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل:

هفتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در هفته بسیج برگزار می شود

هفتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در هفته بسیج برگزار می شود
مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل گفت: هفتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در هفته بسیج به صورت ویدئو کنفرانس در تمامی شهرستان های استان به صورت همزمان برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فاضل احدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، درباره ماهیت و اهداف جشنواره جهادگران علم و فناوری داشت: سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل همه ساله با هدف شناسایی و معرفی نخبگان بسیجی و استفاده از ظرفیت های علمی بسیج در جهت حل مسائل و مشکلات استان و نیز تجلیل از دانشوران و نخبگان نمونه بسیج در هفته بسیج جشنواره جهادگران علم و فناوری را برگزار می کند.

وی افزود: از مهترین اهداف این جشنواره می‌توان به ترویج فرهنگ جهاد علمی، افزایش روحیه امید و نشاط در بین جوانان به ویژه جوانان انقلابی و نمایش قدرت و اقتدار علمی ایران اسلامی در حفظ و تداوم ارزش ها و گسترش دستاوردهای انقلاب اشاره کرد.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل به لزوم برگزاری این جشنواره به صورت مجازی اشاره کرد و گفت: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و برای جلوگیری از ابتلای احتمالی مهمانان، استادان و شرکت کنندگان، این جشنواره به صورت مجازی و ویدئو کنفرانس در تاریخ 2 آذر ماه میزبان مسئولین استانی و کشوری، اساتید، اقشار بسیجی، نخبگان و مخترعین شرکت کننده در جشنواره است. 

احدی اظهار کرد: جشنواره جهادگران علم و فناوری که در دوره‌های قبلی خود به صورت متمرکز در مرکز استان برگزار می شد با ابتکار مقرر شد که در تمامی شهرستان های استان به صورت همزمان و در ارتباط با یکدیگر صورت گیرد.

وی افزود: حضور مسئولین مطرح کشوری و استانی به صورت زنده در صفحات مجازی این جشنواره، برگزاری نمایشگاه هایی از آثارمخترعین به صورت مجازی و تجلیل از دانشوران و نخبگان هفتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری، از جمله برنامه های این دوره از جشنواره است که در نهایت با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان می دهد.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل با بیان اینکه امیدواریم در بستر مجازی، بتوانیم به بهترین شکل جشنواره را برگزار و بازخورد لازم را به مخاطبان ارائه کنیم. تصریح کرد: الگوسازی برای ارگان ها و دانشگاه های دیگر و تبیین این موضوع که امکان برگزاری چنین جشنواره‌هایی به صورت مجازی نیز وجود دارد، از دیگر اهداف ما به شمار می‌رود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669315
ارسال نظر
نظرات