شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:36 منتشر شده در مورخ: 1399/09/01 شناسه خبر: 1669321
نماینده مردم رشت در مجلس:

سپیدرود باید به جایگاه واقعی خود یعنی لیگ برتر راه‌ پیدا کند

سپیدرود باید به جایگاه واقعی خود یعنی لیگ برتر راه‌ پیدا کند
سید علی آقازاده با اشاره به تلاش نمایندگان و مسئولان استانی برای پیشبرد اهداف ورزشی استان و کاهش مشکلات باشگاه های ورزشی از جمله سپیدرود گفت: باشگاه ورزشی سپیدرود سمبل و فرهنگ ورزش گیلان است لذا تلاش مستمر برای کاهش مشکلات باشگاه در دستور کار نمایندگان قرار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید علی آقازاده امروز در گفتگو با خبرنگار 8دی، با اشاره به مشکلات تیم سپیدرود گیلان اظهار کرد: در سال‌های اخیر مشکلات مالی فراوانی متوجه باشگاه سپیدرود و داماش گیلان بوده که روند کار این دو باشگاه ورزشی را با اشکال روبرو کرد.

وی باشگاه سپیدرود گیلان را میراث و افتخار استان دانست و گفت: این باشگاه که سمبل و فرهنگ ورزش گیلان است لذا  تلاش مستمر برای کاهش مشکلات باشگاه در دستور کار نمایندگان قرار دارد تا سپیدرود به جایگاه اصلی خود یعنی لیگ برتر برسد.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش نمایندگان و مسئولان استانی برای پیشبرد اهداف ورزشی استان و کاهش مشکلات باشگاه های ورزشی از جمله سپیدرود تصریح کرد: پشتیبانی مالی، تلاش برای بهبود زیرساخت های ورزشی از جمله ورزشگاه عضدی و استمرار پشتیبانی در دستور کار نمایندگان شهرستان و مسئولان استانی قرار دارد تا با پیگیری های مداوم، مشکلات ورزشی استان از جمله باشگاه سپیدرود به طرز چشمگیری کاهش پیدا کند.

آقازاده با تاکید بر انگیزه استاندار گیلان و مدیر سازمان ورزش و جوانان برای بهبود حال ورزش استان از جمله باشگاه سپیدرود و داماش گفت: همه در تلاش هستند تا تیم های ورزشی از جمله سپیدرود گیلان به جایگاه واقعی خود یعنی لیگ برتر برسد و روند فعالیت ورزشی به طور ویژه و مداوم از سر گرفته شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669321
ارسال نظر
نظرات