شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:39 منتشر شده در مورخ: 1399/09/01 شناسه خبر: 1669342
با حضوررئیس سازمان بسیج سازندگی کشور؛

181 پروژه عمرانی و محرومیت زدایی در استان مرکزی به بهره برداری می رسد

181 پروژه عمرانی و محرومیت زدایی در استان مرکزی به بهره برداری می رسد
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی از سفر یکروزه رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور به استان مرکزی و بهره برداری از ۱۸۱ پروژه محرومیت زدایی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب؛ در تشریح برنامه سفر یکروزه رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور به استان مرکزی گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی و تفکر بسیج گفتمان خدمت رسانی و محرومیت زدایی در کشور طنین انداز شده و به تعبیری امروز صحنه مبارزه با دشمنان خدمت به مردم است و خوشبختانه بسیج سازندگی و گروه های جهادی پیشگامان این عرصه هستند که در طول سالها دستاوردهای بزرگ و اثربخشی را به ماندگار گذاشته اند.

وی افزود: یکی از مهمترین مطالبات مقام معظم رهبری در طی این سالها تبدیل گفتمان جهادی به گفتمان عمومی کشور است که خوشبختانه گروه های جهادی بسیج سازندگی در طی این چند سال از این امتحان بزرگ موفق بیرون آمده اند.

وی با تشریح برنامه های هفته بسیج بیان کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج بهره برداری از ۱۸۱ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی پیش بینی شده که با توجه به اینکه روز دوم آذرماه ویژه برنامه استان مرکزی در سطح کشور است این پروژه ها به شکل متمرکز در سطح استان و ویدئو کنفرانسی با حضور سردار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور افتتاح می شود.

وی افزود: پروژه ها شامل ۵ طرح آب شرب، ۲۴ طرح انتقال آب ، ۲۰  مورد استخر و بندهای خاکی ، ۱۴ مورد قنوات ، ۶ مورد پل و راه های روستایی،  ۱۰ مورد مراکز فرهنگی و مذهبی و ۱۰۲ مورد منزل مسکونی محرومین است که ارزش ریالی پروژه ها ۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

وی با اشاره به دیگر برنامه های رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور به استان مرکزی گفت: شرکت در کارگروه بسیج سازندگی استان مرکزی به شکل ویدئو کنفرانس با حضور اعضای کارگروه وفرمانداران، تجلیل از ۱۲۰ گروه جهادی فعال به شکل غیرمتمرکز از طریق ویدئو کنفرانس و افتتاح چند پروژه از دیگر برنامه های سردار زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور خواهد بود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1669342
ارسال نظر
نظرات