شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:19 منتشر شده در مورخ: 1399/09/01 شناسه خبر: 1669372
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین اعلام کرد؛

رسیدگی به بیش از ۶ هزار پرونده تخلفات صنفی/ متخلفان اقتصادی در قزوین ۵۱۱ میلیارد ریال محکوم شدند

رسیدگی به بیش از ۶ هزار پرونده تخلفات صنفی/ متخلفان اقتصادی در قزوین ۵۱۱ میلیارد ریال محکوم شدند
هوشنگ محمدی از رسیدگی به بیش از شش هزار پرونده تخلفات صنفی از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هوشنگ محمدی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی صبح قزوین با اشاره به عملکرد تعزیرات حکومتی استان از ابتدای سال تاکنون اظهار کرد: شش هزار و 203 پرونده از ابتدای سال جاری تاکنون با موضوع تخلفات صنفی، قاچاق کالا و ارز، بهداشت، درمان و دارو در تعزیرات حکومتی قزوین تشکیل شده و مورد رسیدگی قرار گرفته است.

وی افزود: از این میزان پرونده 5 هزار و 195 جلد مربوط به پرونده‌های کالا و خدمات و تخلفاتی نظیر گران‌فروشی، کم‌فروشی و عدم درج قیمت کالاها بوده است که زمان رسیدگی به هر پرونده 3 روز بوده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین تصریح کرد: 508 پرونده نیز در این مدت در زمینه قاچاق کالا و ارز تشکیل شده است که بیشتر آنها مربوط به سوخت، دخانیات و محصولات بهداشتی و آرایشی بوده است و زمان رسیدگی به هر پرونده 10روز بوده است.

این مقام مسئول عنوان کرد: همچنین 500 پرونده نیز در زمینه دارو و درمان تشکیل شده است و زمان رسیدگی به هر پرونده 3 روز بوده و زمان رسیدگی هر پرونده در کل 4 روز است.

محمدی در پایان گفت: در خصوص عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا پرونده‌ها با عناوین عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، گرانفروشی اقلام بهداشتی، فروش اقلام بهداشتی تاریخ مصرف گذشته، تقلب، عرضه و فروش کالاهای قاچاق بهداشتی رسیدگی شده و در مجموع به پرداخت بیش از 511 میلیارد و 407 میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم شدند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669372
ارسال نظر
نظرات