شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 10:49 منتشر شده در مورخ: 1399/09/02 شناسه خبر: 1669381
نماینده مردم سبزوار در مجلس مطرح کرد؛

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در دستور کار مجلس

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در دستور کار مجلس
محبی گفت: ناهمسانی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی با بازنشستگان کشوری موجب نارضایتی‌ مردم شده است و باید در دستور کار مجلس قرار بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهروز محبی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با صبح توس؛ با اشاره ‌به تفاوت‌های فاحش در بین پرداخت حقوق‌ها در اقشار مختلف سبب وجود نارضایتی‌ها در مردم می‌شود اظهار داشت: ناهمسانی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی با بازنشستگان کشوری ازجمله مواردی است که می‌توان در این خصوص به آن اشاره کرد.

وی بابیان اینکه پرداختی به بازنشستگان از خود تأمین اجتماعی با سایر بازنشستگان نیز تفاوت فراوانی دارد تصریح کرد: این عدم هماهنگی‌ها باید برطرف شود تا نارضایتی‌های به وجود آمده در این خصوص نیز از بین برود.

نماینده مردم سبزوار بزرگ در مجلس شورای اسلامی در ادامه بابیان اینکه این موضوع را طی تذکری به وزیر ابلاغ کرده‌ام و تا حصول نتیجه پیگیری ان را در دستور کار قرار داده‌ام تأکید  کرد: لزوم رفع تبعیض در پرداختی به بازنشستگان امری است که باید به‌فوریت انجام شود تا عدالت اجتماعی در این بخش از جامعه نیز جاری و ساری شود.

محبی در ادامه بابیان اینکه در دوران شیوع کرونا بسیاری از افراد جامعه دچار مشکلات مالی شده‌اند افزود: پرداختی به بازنشستگان به‌گونه‌ای است که جوابگوی افزایش قیمت‌ها نبوده و با تورم پیش نمی‌رود.

https://www.dana.ir/1669381
ارسال نظر
نظرات