شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 16:18 منتشر شده در مورخ: 1399/09/01 شناسه خبر: 1669414
معاون اجرائی سپاه ثارالله استان کرمان خبر داد؛

اجرای طرح «هر پایگاه یک خدمت» در بیش از ۲ هزار پایگاه بسیج

اجرای طرح «هر پایگاه یک خدمت» در بیش از ۲ هزار پایگاه بسیج
منصور ذوالعلی گفت: دو هزار و ۱۷۶پایگاه در سراسر استان در زمینه های مختلف که نیاز جامعه است فعالیت خواهند داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ سرهنگ منصور ذوالعلی عصر امروز در دومین روز از هفته بسیج در آغاز طرح شهید سلیمانی و پویش «هر پایگاه یک خدمت» در محل پایگاه مقاومت شهید وجدانی شهر کرمان گفت: طرح پویش سلیمانی در هفته بسیج به منظور خدمت رسانی و در شرایطی که قرار داریم به منظور مبارزه با کرونا انجام می شود.

معاون اجرایی سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه دو هزار و ۱۷۶پایگاه در سراسر استان در زمینه های مختلف که نیاز جامعه است، فعالیت خواهند داشت، عنوان کرد: از جمله فعالیت ها می توان به کمک مومنانه، نذر خون، آزادی زندانیان جرائم غیر عمد، اهدا بسته های لوازم التحریر و ... اشاره کرد.

وی ابراز کرد: یکی از بزرگترین دلایل تشکیل بسیج به منظور خدمت رسانی است و این طرح به منظور خدمت رسانی بی منت به محرومین آغاز شده و تاپایان هفته بسیج ادامه دارد.

ذوالعلی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه طرح پویش هر پایگاه یک خدمت، طرحی محله محور است، بنابراین هر پایگاه بسیج به نسبت جمعیت و جامعه ای که سر و کار دارد، این خدمات را به آحاد جامعه ارائه خواهد داد و این خدمات ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1669414
ارسال نظر
نظرات